Makijaż zombie u tancerki wywołał panikę w szpitalu

0
578

Kobieta wywołała ogromne poruszenie w szpitalu, gdy lekarze błędnie pomyśleli, że została przyjęta z poważnymi ranami na twarzy, gdzie w rzeczywistości był to tylko bardzo dobrze wyglądający makijaż zombie.

Doświadczona tancerka Jai Fears została przewieziona do szpitala Beaumont Royal Oak w Michigan w Stanach Zjednoczonych po tym, jak doznała ataku paniki w trakcie nagrywania klipu reklamowego dla firmy Glam Gore, która specjalizuje się w makijażach na Halloween.

Kobieta trafiła do szpitala mając na sobie krwawy makijaż, inspirowany zombie. Nie trzeba się zbytnio domyślać, że wywołała ogromną panikę zarówno wśród lekarzy jak i pacjentów w szpitalu.

Lekarze spanikowali, ponieważ byli przekonani, że tancerka doznała okropnych obrażeń twarzy.

Czytaj: Panny Młode przed i po ślubnym makijażu. Wyglądają jak zupełnie inne kobiety.

W rozmowie z Fox2 kobieta powiedziała: „Dosłownie chwilę po nagraniu klipu dostałam ataku paniki i wywołało to naprawdę złą reakcję”.

Tancerka z racji, że sama była w panice nie potrafiła wyjaśnić lekarzom, że to tylko makijaż. Przejęci lekarze zabrali kobietę na oddział, który charakteryzuje się w opatrywaniu tego typu ran. Kobieta po wszystkim tłumaczyła, że nie była w stanie powiedzieć lekarzom o makijażu na jej twarzy, ale uważa, że doświadczeni lekarze sami powinni od razu zauważyć, że to tylko charakteryzacja.

Lekarze sytuację wzięli za upiorny żart bądź chęć rozreklamowania firmy robiącej tak dobre makijaże. Na początku szpital nie chciał komentować sytuacji, jednak w końcu wydano oświadczenie.

Napisano w nim, że szpital to nie miejsce na robienie sobie takich żartów i że lekarze powinni skupiać swoją uwagę na prawdziwych wypadkach i ludziach, którzy tak naprawdę potrzebują pomocy, a nie na swego rodzaju mistyfikacjach.

Tancerkę to oświadczenie poruszyło. Uważa, że jej stany lękowe nie były żartem ani udawaniem z jej strony. Twierdzi, że należało jej się poświęcenie uwagi, tak jak innym pacjentom.

O całej sytuacji pisały zagraniczne media. Trzeba przyznać, że firma, która wykonała makijaż tancerce tą sytuacją zapewniła sobie świetną reklamę. Realizm tej charakteryzacji zmylił nawet wyspecjalizowanych lekarzy. Nigdy się nie dowiemy, czy kobieta rzeczywiście dostała ataku paniki, czy cała sytuacja była skrupulatnie zaplanowana od A do Z, żeby rozreklamować firmę.

Źródło i zdjęcia: ladbible.com

Czytaj: Dzisiaj Halloween i Święto Zmarłych, a kiedyś?