Malutki jelonek wziął sztucznego jelenia za swoją matkę. Zdjęcie chwyta za serce!

0
858
Przez wieki polowania były traktowane jako męska rozrywka, czas najwyższy to zmienić. Zdjęcie: Instagram.

To zdjęcie chwyta za serce. Widać, jak mały jelonek bierze sztucznego jelenia za swoją matkę i kładzie się obok zatroskany. To zdjęcie powinien zobaczyć obowiązkowo każdy, kto polowanie traktuje jako swoje hobby.

Zdjęcie zostało dodane na profilu animanaturalis na Instagramie. Nikt mi nie wmówi, że polowanie na zwierzęta ma jakiekolwiek usprawiedliwienie.

Mały jelonek pomylił sztucznego jelenia i wziął go za swoją matkę. Zatroskany, bezradny leży obok, oczekując, że dorosły jeleń się obudzi. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że jego prawdziwa mama go nie odnajdzie.

Zwłaszcza, że sztuczny jeleń, obok którego leży malutki jelonek to tarcza strzelnicza używana przez myśliwych do trenowania strzelania.

Przyszło nam żyć w świecie, w którym niektórzy ludzie nie mają żadnych dobrych uczuć względem zwierząt i ich cierpienia. Hodujemy zwierzęta na rzeź w masakrycznych warunkach, produkujemy zbyt dużo jedzenie, które potem ląduje w śmietniku. Są i tacy, którzy polowanie na dzikie zwierzęta określają jako swoje hobby. Twierdzą, że to „sport”, który uwielbiają „uprawiać”.

Wszyscy miłośnicy takiego „sportu” i polowania powinni zobaczyć to jedno zdjęcie, które pokazuje „urok” polowań z innej perspektywy. Straszne to, ale niestety prawdziwe.

Proszę, udostępniajcie to zdjęcie dalej.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Takie zwierzę w polskim lesie to ewenement! [FILM]

Jesteś z Poznania? Koniecznie zerknij do f7poznan.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie zerknij do 
f7krakow.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie zerknij do 
f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie zerknij di 
f7warszawa.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie zerknij do 
f7lodz.pl
Jesteś z innego miasta? Koniecznie zerknij do 
f7city.pl

wad

Brak postów do wyświetlenia