Mały jamnik niosący gigantyczny patyk wywołał uśmiech na twarzy każdego, kto go zobaczył

0
686
Zdjęcie: Instagram

Postawa jest kluczem do sukcesu. Jest to jeden z najważniejszych czynników pomagających przetrwać wzloty i upadki życia. Właściwa postawa zaprowadzi Cię daleko w życiu!

Jeśli kiedykolwiek spotkasz psa Bosco z Londynu, będziesz o tym przekonany. Ten niesamowity piesek szedł powoli, niosąc duży kij.

boscoandhisbigstick/Instagram

Blue link: https://www.tbgtechco.com

Mieszkańcy miasta dobrze znają tego „króla patyków”, a gdy jego właścicielka zabiera go na spacer, pies wybiera największe gałęzie i dumnie je nosi w pysku.

Jego właścicielka Ana-Luccia Iannucci Rodriguez, lat 22, wyjaśnia, że pies zaczął tę praktykę, gdy miał 7 miesięcy i nie są pewni, dlaczego to robi, poza „oczywistym faktem, że daje mu to dużo radości i dumy„.

Zawsze powtarzamy przesłanie, że nigdy nie mamy lub nie będziemy zmuszać go do noszenia patyków – to po prostu jego ulubione zajęcie. Jest dla nas oczywiste, że uwielbia wyzwania związane z noszeniem rzeczy, jakby to dawało mu cel. Szczególnie lubi duże patyki, jeśli są zbyt małe i lekkie, traci zainteresowanie i je upuszcza” – mówi właścicielka psa.

Uwielbia też reakcje ludzi, czy to klaskanie, uśmiechanie się i mówienie do niego, czy też wyciąganie telefonów, by go sfilmować lub zrobić zdjęcia” – dodała właścicielka.

Zawsze odwróci łepek i rzuci okiem, czy ludzie na niego patrzą. Jest poszukiwaczem uwagi w domu i poza nim, a duża część tego, dlaczego w ogóle to robi, ma na celu reakcję ludzi, być może nie na początku, ale zdecydowanie teraz”.

Malutki jamnik, który ma mniej niż 30 centymetrów, zdobywa serca na całym świecie dzięki swojemu hobby chwytania ogromnego kija między zęby i paradowania nim przed publicznością!

Zwykle są tak duże, że ludzie w pobliżu nie mają innego wyjścia, jak tylko usunąć się z drogi!

Czytaj: Poznaj Moo, uroczego jamnika, który wygląda, jakby miał ciało krowy

Anna Luccia dodaje:

„Ludzie są zdumieni, że taki mały piesek jest taki silny i ambitny. Jest taką postacią, że ludzie nie mogą nie zareagować uśmiechem czy podziwem”.

„Z biegiem czasu zebraliśmy w Internecie kochającą publiczność, która zostawia wiele komentarzy i wysyła mi wiele miłych wiadomości”.

„Niektórzy piszą, że mieli ciężki dzień, ale widząc Bosco, jego radość i zabawne wybryki, czują się lepiej. Jeśli zdarzy mi się nie pisać przez dzień lub dwa, zawsze ktoś pyta, kiedy będą nowe filmy”.

Ty także możesz śledzić przygody tego uroczego szczeniaka. Znajdź jego konto na Instagramie @boscoandhisbigstick, a zobaczysz, jak nosi w małym, ale silnym pyszczku parasol, oponę, a nawet manekin!

Na filmikach poniżej zobacz Bosco spacerującego, wyglądającego jak prawdziwy monarcha!

View this post on Instagram

Toot toot, the tree train is coming through!! ?

A post shared by Bosco (@boscoandhisbigstick) on

View this post on Instagram

Just a happy boy spreading happiness ☀️

A post shared by Bosco (@boscoandhisbigstick) on

View this post on Instagram

Avoiding tiny humans and trying to hit some shins ?

A post shared by Bosco (@boscoandhisbigstick) on

Czytaj: Czasami warto spojrzeć w górę. Piękno włoskiego lasu.