Matka pozwała chłopaka swojego syna, który zmuszał go do wstrzykiwania sobie silikonu w jądra

0
1788

Matka pozwała chłopaka syna po jego śmierci. Twierdzi, że mężczyzna zmuszał go do napompowania jąder do jak największych rozmiarów.

28-letni Australijczyk Jack Chapman zmarł w Seattle (USA). Lekarze stwierdzili, że mężczyzna zmarł z powodu czterech czynników: trzy były związane z płucami i jeden był związany z silikonem w jądrach. Wstrzykiwania silikonu było spełnieniem fantazji erotycznej Chapmana i jego partnera, blogera Dylana Hafertepena. Dylan i Jack tworzyli związek homoseksualny oparty na relacji Mistrz-sługa.

Mama Chapmana, pani Linda mówi, że „Mistrz” syna, Dylan i jego czterej „szczenięta”: Daniel Balderas Hafertepen, Charles Osborn, Matthew Scott i Philip Myers upokorzyli Jack’a do tego stopnia, że ten zgodził się na zastrzyki w jądra.

Po raz pierwszy wstrzyknął silikon do swojej moszny w 2014 roku.

W pozwie pani Chapman napisała, że Dylan wymagał od swoich „szczeniąt” dużych jąder, a wiele zdjęć w mediach społecznościowych pokazuje skrajne modyfikacje ciała.

Czytaj: Już 15 razy wypełniała usta. Nadal chce mieć większe

Jack Chapman i Dylan Hafertepen (Zdjęcie: Facebook)
Jack napisał na kartce: „Twój szczeniak bardzo Cię kocha” (Zdjęcie: Facebook)

Internauci pytali Jacka, jak duże mają być jego jądra, a on odpisywał, że „Mistrz zdecyduje, kiedy wystarczy”.

Prawnik kobiety, Joe Murphy powiedział: „Okradli ją z prawa do bycia jego matką. Złożyliśmy ten pozew, aby przynieść pewne zamknięcie sprawie i rozwiązanie”.

Jack Chapman był jednym ze szczeniaków, podczas gdy Dylan był Mistrzem relacji z innymi mężczyznami, którzy wykonali rozkazy Dylana.

Początkowo Dylan rozkazywał swoim szczeniętom wstrzykiwać silikon w penisy i jądra w celu tymczasowej zmiany, zanim przeszli na silikonowe implanty, które były nielegalne.

Pani Chapman twierdzi, że Dylan nadal publikuje zdjęcia jej syna w Internecie, jakby on wciąż żył, a ona nawet nie wiedziała, że zachorował.

Jack Chapman miał zaledwie 28 lat, kiedy zmarł (Zdjęcie: Facebook)

Po śmierci mężczyzny, Dylan przyleciał z USA do Australii, aby zwrócić prochy rodzinie, z którą Jack zerwał więzi.

Spotkanie zostało nakręcone dla The Project, a Linda zapytała Dylana: „Jaka osoba wstrzykuje swoje jaja… Jaka osoba to robi?

„Ktoś, kto źle się czuje w swoim ciele, ktoś bezbronny, kto za wszelką cenę pragnie miłości… i jest w stanie poświęcić swoje życie” – odpowiedział Dylan.

Umowa opublikowana na blogu Jack’a brzmiała: „Umysł szczeniaka jest przez cały czas wyłączną własnością jego Pana. Mistrz ma wyraźne cele dla swoich szczeniąt dotyczące masy ciała, masy mięśniowej, pomiarów i proporcji”.

„Szczeniak dołoży wszelkich starań, aby te cele zostały zrealizowane i nigdy nie powinien czuć się usatysfakcjonowany, dopóki jego Mistrz nie będzie zadowolony. Zawsze istnieje dodatkowe miejsce, w którym szczeniak może przekraczać swoje granice fizyczne”.

„Dodatkowo szczenię będzie się godzić na wszystkie zachcianki Mistrza dotyczące modyfikacji ciała, w tym piercing, tatuaże, napełnianie moszny za pomocą soli fizjologicznej, a także suplementy na wzrost ciała, w tym sterydy i HGH – zgodnie z życzeniem Mistrza”.

Jack Chapman, Dylan Hafertepen i przyjaciele (Zdjęcie: Facebook)
Jack Chapman, Dylan Hafertepen i ich przyjaciele (Zdjęcie: Facebook)

W umowie Jack zobowiązywał się m.in do przejęcia nazwiska swego Mistrza, oddawania mu swej pensji oraz noszenia na szyi łańcucha wskazującego na bycie własnością Dylana.

Dylan twierdził, że umowa była dziełem fikcji erotycznej, ale twierdzono również, że Jack oskarżył go o fizyczne uwięzienie.

W wywiadzie dla International Pup Play w maju 2017 roku, Jack powiedział: „Poznałem kilka osób, które wyraziły swoje obawy w ciągu ostatnich kilku lat. Ja także wyraziłem swoje obawy i usłyszałem od Dylana, że tracę poczucie własnej wartości i że Dylan martwi się o mnie”.

Matka Jacka, Linda Chapman, obwinia Dylana Hafertepena za śmierć syna
(Zdjęcie: Facebook)

Dylan powiedział w jednym z wywiadów: „To był jego fetysz. Nie kazałem mu wstrzykiwać silikonu. Wręcz przeciwnie, pomogłem mu go usunąć ”.

Matka Chapmana twierdzi, że jej syn musiał to robić, by udowodnić swoje oddanie Mistrzowi. Kobieta zwraca też uwagę na wyjątkowo szybką kremację jej syna oraz fakt, iż trzy tygodnie przed śmiercią Jack spisał testament, na mocy którego Dylan dziedziczy po nim wszystko.

Źródło: metro.co.uk

Czytaj: Szkoła zakazała uczniom przychodzić w ubraniach luksusowych marek.