Matka robi rocznemu synkowi realistyczne tymczasowe tatuaże

0
242
Zdjęcie: nuggetworld561/Instagram

Młoda projektantka mody z Florydy i kochająca tatuaże matka chłopczyka często obrywa w Internecie za tatuowanie swojego rocznego syna hiperrealistycznymi tymczasowymi tatuażami.

29-letnia Shamekia Morris, projektantka mody z West Palm Beach, zaczęła robić tymczasowe tatuaże swojemu synowi Treylinowi, gdy miał zaledwie sześć miesięcy i od tego czasu stało się to nawykiem, którym dzieli się z tysiącami fanów w mediach społecznościowych.

Chociaż efekt jest co prawda dość uderzający, nie wszyscy są fanami pomysłu Shamekii, a niektórzy posuwają się nawet do nazywania jej nieodpowiedzialną lub złą matką. Mimo to matka, która sama jest pokryta tatuażami, powiedziała, że nie pozwoli, aby krytyka powstrzymała ją od prowadzenia stylu życia, który cieszy zarówno ją, jak i jej syna.

Patrząc na zdjęcia i klipy wideo, które Shamekia publikuje na TikTok i Instagramie, można by pomyśleć, że jej mały syn Trylin regularnie odwiedza studio tatuażu w West Palm Beach. Pokryty realistycznym „atramentem” od szyi w dół, mały chłopiec wygląda jak supergwiazda rapu, a jego body art może konkurować z niektórymi z najgorętszych gwiazd branży muzycznej. Ale to wszystko iluzja.

Źródło: Instagram

Chociaż tatuaże Treylina mogą wyglądać prawdziwie, w rzeczywistości są skomplikowanymi tymczasowymi tatuażami. Mimo to, nawet wiedząc, że są fałszywe, niektórzy ludzie są po prostu w szoku.

Źródło: Instagram

„Dostaję wiele negatywnych komentarzy, ludzie mówią, że wychowuję mojego syna na „gangstera” i „bandytę”, nie są przyzwyczajeni do widoku dziecka z tatuażami” – powiedziała niedawno 29-letnia matka. „Odwet był straszny. Boli mnie to, bo wiem, że nie jestem złą mamą, a ludzie mnie wyzywają. To jest szalone.”

Czytaj: Poznań: książkomaty już dostępne dla mieszkańców

Źródło: Instagram

Shamekia przyznała, że na początku jej własna rodzina miała problemy z tym, że kobieta robi tatuaże Treylinowi, ale po tym, jak zobaczyli, jak zmienia swoją pasję w coś pozytywnego i zdobywa sporą rzeszę fanów w mediach społecznościowych, faktycznie stali się wsparciem.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Źródło: Instagram

„Kiedy Shamekia wpadła na ten pomysł, nie byłam z tego powodu zadowolona, byłam całkowicie temu przeciwna. Nie chciałam, żeby z nim to robiła” – powiedziała Dinera, siostra kobiety. „Ale jak zobaczyłam, jak oni się świetnie przy tym bawią, nie miałam już z tym problemu, ponieważ okazało się to pozytywne”.

Czytaj: Artystka tworzy specjalne tatuaże z henny kobietom chorym na raka

Źródło: Instagram

Projektantka mody z Florydy twierdzi, że jej synek uwielbia tatuaże i lubi ubierać się do sesji zdjęciowych i wideo. Ma własną garderobę pełną ubrań i tenisówek i lubi, jak często zwraca na siebie uwagę ludzi na ulicy.

Źródło: Instagram

Pomimo negatywnych reakcji niektórych osób, Shamekia Morris mówi, że nie planuje zmieniać swojego stylu życia w najbliższym czasie. Jest przekonana, że jest dobrą matką dla Treylina i nie zamierza przestać robić mu tymczasowych tatuaży w najbliższym czasie.