Mężczyzna (55 lat) wygląda tak młodo, że ciągle jest mylony z chłopakiem pasierbicy

0
350

Serwisy i platformy społecznościowe stanowią obecnie dla niektórych doskonałą okazję do pokazania reszcie świata swojego wyjątkowego wyglądu i osobowości o wiele łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Jedną z takich osób jest influencer z Holandii.

Dokładniej chodzi o niesamowicie wyglądającego mężczyznę, który pracuje jako pisarz, wygląda znacznie młodziej niż ktokolwiek z jego pokolenia i to dezorientuje ludzi!

Edson Brando wygląda, jakby miał 20 lat, mimo że ma 55 lat i twierdzi, że jego niesamowity wygląd jest wynikiem dobrego odżywiania, pielęgnacji skóry, ćwiczeń i pozytywnego nastawienia.

Influencer z Groningen twierdzi również, że nigdy nie przeszedł operacji plastycznej.

Jego młodzieńczy wygląd pomógł mu zdobyć tysiące obserwujących na Instagramie.

Większość ludzi, których spotyka, uważa, że jest co najmniej 20 lat młodszy od swojego faktycznego wieku.

Instagram

Jednak sprawy często stają się trudne z powodu jego młodzieńczego wyglądu. Edson mówi, że ciągle jest mylony z chłopakiem swojej pasierbicy i dodaje, że kiedy wychodzi z rodziną na imprezy, sytuacja często staje się dla wszystkich kłopotliwa.

„Jestem najstarszym z moich braci, moim bracia mają 52, 28 i 27 lat. Na zjazdach rodzinnych ludzie pytają mojego ojca, czy jestem najmłodszym synem. Pewnego razu, kiedy podróżowałem, zostałem oznaczony przez policję porządkową w Szwajcarii, ponieważ nie wierzyli, że w tym momencie mam czterdzieści lat” – powiedział Edson.

Czytaj: Urokliwy Park Szwedzki w Krakowie – idealne miejsce na spacer

Instagram

Mężczyzna twierdzi, że nigdy nie przeszedł operacji plastycznej i przypisuje swój świeży wygląd pozytywnemu nastrojowi.

„Zabrali mi paszport i sprawdzili; byli zaskoczeni, że paszport należał do mnie i nie był sfałszowany. Policja zapytała mnie, co zrobiłem, żeby wyglądać tak młodo” – powiedział Edson.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Edson nie pali ani nie zażywa narkotyków i nie ma tajemnic co do swojego przeczącego wieku wyglądu.

Jego „magiczna” formuła to połączenie regularnych ćwiczeń, dobrego odżywiania i właściwej pielęgnacji skóry.

Instagram

Edson wyjaśnia, że jego wygląd wynika z próby prowadzenia zdrowego, wolnego od papierosów i narkotyków stylu życia.

Edson woli zdrową żywność, ale spożywa wszystko umiarkowanie. Jego codzienna dieta zawiera od 2000 do 2500 kalorii i jest bogata w warzywa i owoce, ryby, produkty pełnoziarniste, zboża i wszelkiego rodzaju białka roślinne.

Czytaj: Ludzie, którzy wyglądają młodziej niż swój wiek – żyją dłużej

Dodatkowo wykonuje 40-minutowe ćwiczenia aerobowe i 60-minutowe ćwiczenia z ciężarami.

Ten fanatyk fitnessu medytuje dwa razy w tygodniu, aby zmniejszyć stres i poprawić samopoczucie.

Instagram

Dwa lata temu, podczas pandemii COVID-19 w 2020 roku, pomógł tysiącom ludzi na całym świecie, dzieląc się pozytywnymi wiadomościami i wskazówkami na temat zdrowego stylu życia, zachowania młodości, sprawności i motywacji.

Jednak nie zawsze było tak idealnie. Mianowicie, Edson wpadł w kompleksy porównując się do swoich przystojnych i szczupłych przyjaciół trzy dekady temu, więc był zdeterminowany, aby to zmienić.

I teraz wszyscy możemy się zgodzić, że jego determinacja się opłaciła!

Poza licznymi wskazówkami zdrowotnymi, którymi dzieli się, Edson radzi również cieszyć się przyjemnościami życia, takimi jak seks, podróże i desery.

Podobnie, aby zmienić swoje życie na lepsze, mówi ludziom, aby utrzymywali równowagę umysłu, ducha i ciała oraz, co ważne, uśmiechali się i myśleli pozytywnie.

Edson twierdzi, że uśmiech i pozytywne nastawienie mogą zmienić życie każdego!

Instagram