Mężczyzna cierpiący na silne bóle głowy żył z kulą w czaszce przez 20 lat

0
378

Chińczyk, który cierpiał na silne bóle głowy, był zszokowany, gdy dowiedział się, że od około dwudziestu lat żyje z kulą w lewej stronie czaszki.

Xiao Chen (pseudonim), 28-letni mężczyzna z Shenzen, odkąd pamiętał, cierpiał na przypadkowe bóle głowy, które z każdym rokiem się nasilały.

Początkowo Chen myślał, że ból jest spowodowany brakiem wystarczającej ilości snu w dni powszednie, zwłaszcza że bóle głowy nie pozwalały mu spać w nocy. W końcu sprawy potoczyły się tak źle, że postanowił udać się do szpitala, gdzie lekarze odkryli dość dziwną przyczynę bólu.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Podczas wykonywania rezonansu magnetycznego lekarze ze Szpitala Uniwersyteckiego w Shenzhen odkryli dziwny przedmiot po lewej stronie czaszki Xiao Chen. Bliższe oględziny wykazały, że mały przedmiot to metalowa kula, więc personel szpitala zapytał pacjenta, czy ma jakiś pomysł, jak kula się tam dostała.

Co ciekawe, Chen przypomniał sobie, że gdy miał około 8 lat, bawił się z bratem wiatrówką w domu, kiedy pistolet przypadkowo wystrzelił, strzelając mu w bok głowy. On i jego brat bali się, że zostaną zbesztani przez rodziców, więc nic nie powiedzieli, a ranę zakrył włosami, więc rodzice tak naprawdę nic nie widzieli. Poza tym rana nie była zbyt bolesna, więc w końcu Chen o niej zapomniał.

Czytaj: Lekarze wyciągają tajemniczy fragment „kija” z kości ogonowej kobiety porażonej paraplegią

Lekarze powiedzieli 28-latkowi, że miał szczęście, że przeżył, ponieważ kula była naprawdę blisko skroni, ale nie przebiła całkowicie czaszki ani nie trafiła w mózg.

Czytaj: Nowe tablice na poznańskich ulicach