Mężczyzna, który kupił nawiedzony obraz, twierdzi, że zrujnował mu życie

0
363

„Kolekcjoner dziwnych rzeczy”, który zapłacił 50 dolarów za obraz na pchlim targu, pomimo wyraźnego ostrzeżenia, że obraz przynosi tylko nieszczęście, teraz twierdzi, że nawiedzone dzieło zmieniło jego życie na gorsze.

Dan Smith – to nie jest jego prawdziwe nazwisko – kupił nienazwany obraz dwóch lalek na pchlim targu, ignorując ostrzeżenia byłej właścicielki, że to bardzo pechowy obraz. Mężczyzna zaklęcie pechowe uznał nawet jako zachętę, ponieważ chciał to przetestować na sobie. Niestety jego ciekawość miała wysoką cenę, ponieważ twierdzi, że przeszedł „epicką passę”, gdy tylko przyniósł obraz ze sobą do domu.

Czytaj: „Znudzony” ochroniarz zniszczył obraz za milion dolarów, rysując oczy postaciom

Smith powiedział, że nie mógł spać, odkąd odkrył plagę owadów w swoim domu i śmierć swojego chomika, który zawsze był w „idealnym zdrowiu”. Choroba, samotność, bezsenność i niepokój zaczęły wkradać się w jego wcześniej szczęśliwe życie i mężczyzna jest przekonany, że to wszystko przez ten pechowy obraz. Mężczyzna wystawił obraz na aukcji w serwisie eBay, próbując odzyskać dawne, szczęśliwe życie.

„Kobieta na pchlim targu ostrzegała mnie przed zakupem tego, a ja ostrzegam Ciebie – z pobliżu tego obrazu nic dobrego się nie dzieje. Kupując ten obraz, nie myślałem o tym zbyt wiele i po prostu założyłem, że była jedną z tych dziwacznych kobiet sprzedających swoje towary za tanio” – napisał Dan w sekcji opisu produktu na eBayu.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

„Jeśli chodzi o obraz, wyglądał uroczo, z dwiema pozornie niewinnymi lalkami… ale kobieta miała rację – nie dajcie się oszukać” – ostrzegł sprzedawca. „Nie wiem, czyja przeklęta krew została zmieszana z farbą, aby stworzyć ten obraz, ale moc jest potężna”.

Dan Smith wyjaśnił, że mógł po prostu zniszczyć obraz, podpalić go, ale wiąże się to z ryzykiem narażenia się na jeszcze większe nieszczęście. Sprzedaje go za tę samą cenę, za jaką go kupił, ale ma nadzieję, że ludzie zainteresowani okultyzmem zapłacą trochę więcej, aby zrekompensować poniesione przez to straty.

Czytaj: Do Muzeum Narodowego we Wrocławiu powrócił słynny obraz

„Rozpoczynam aukcję od 50 USD (230 zł), czyli tyle, ile za niego zapłaciłem, ale mam nadzieję, że będzie to więcej, aby zrekompensować wszystko, przez co przeszedłem. Ale zanim zalicytujesz… zostałeś ostrzeżony!” – napisał mężczyzna.

A Ty wierzysz, że jakaś rzecz może przynosić pecha?