Mężczyzna napisał e-mail z zapytanie czy może zabrać psa do hotelu. Odpowiedź go bardzo zaskoczyła!

0
913
zdjęcie: pintherest.eu

Niedawno rozpoczęła się wiosna i wielu z nas już zaczęło marzyć o wakacjach, podczas których naładuje baterie na kolejny rok. Jest to zrozumiałe, ponieważ w wielu miejscach pracy urlop trzeba zarezerwować sobie dużo wcześniej, żeby później nie było niemiłych niespodzianek.

W wakacje jest dużo ofert first minute, dzięki czemu można trafić na naprawdę świetną okazję i duży rabat.

Pewien mężczyzna szukał idealnego miejsca na wypoczynek. Z racji, że w jego rodzinie pies był traktowany jak pełnoprawny członek rodziny, mężczyzna nie wyobrażał sobie sytuacji, że wyjeżdża z żoną i dziećmi, a pies zostaje pod opieką sąsiadki.

Mężczyzna był także świadomy, że właściciele psów nie w każdym hotelu są mile widziani. Znalazł ciekawą ofertę w internecie, jednak na stronie hotelu nie było informacji, czy można przyjechać z psem.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony f7city.pl z interesującymi artykułami.

zdjęcie: pintherest.eu

Mężczyzna napisał e-mail, który brzmiał tak:

Dzień dobry, podoba mi się Państwa obiekt i chciałbym zrobić rezerwację. Nie znalazłem jednak informacji na temat tego, czy Państwo przyjmują zwierzęta. Mój pies jest spokojny i dobrze ułożony. Mogę ręczyć, że nie narobi kłopotów. Będę wdzięczny za szybką odpowiedź„.

Mężczyzna dostał zaskakującą odpowiedź, która brzmiała tak:

„Szanowny Panie, w odpowiedzi na Pana zapytanie pragnę poinformować, że od lat prowadzimy hotel i jeszcze nigdy nie zdarzyło się, żeby pies ukradł ręcznik, pościel, szlafrok czy obrazy ze ścian. Nigdy też nie musieliśmy wzywać policji w środku nocy z powodu narąbanego psa demolującego hotel.

Zatem tak, Pana pies może przyjechać, a jeśli za Pana poręczy, to i Pan może przyjechać”.

Trzeba przyznać, że jest w tym wiele prawdy. 😉

PRZECZYTAJ TAKŻE: Jak się chronić przed kleszczami? Tą rośliną – unikają jej jak ognia! – f7dobry.com