Mężczyzna walczył z aligatorem, aby uratować szczeniaka (WIDEO)

0
551
Richard Wilbanks z USA ruszył na pomoc swojemu szczeniakowi, który został zaatakowany przez aligatora. Zdjęcie: YouTube

Mężczyzna na Florydzie uratował swojego psa przed szczękami aligatora, a wszystko to zostało zarejestrowane na wideo przez pobliską kamerę przyrodniczą.

74-letni Richard Wilbanks z USA nie zastanawiał się ani sekundy, czy skoczyć do wody po tym, jak aligator zaatakował jest szczeniaka Gunnera.

Emeryt wskoczył do stawu i stoczył poważną walkę z bestią. Mrożące krew w żyłach wideo, na którym widać całe zajście robi w Internecie prawdziwą furorę!

Do ataku aligatora doszło w wiosce Estero w południowo-zachodniej Florydzie na posesji 74-letniego Richarda Wilbanksa.

„Aligator wyskoczył z wody nagle jak jakiś pocisk” – powiedział Wilbanks.

Mężczyzna bez chwili wahania wskoczył do wody, aby ratować psa, wyciągnął aligatora spod wody, który trzymał w pysku szczeniaka, na trawie emeryt otworzył pysk aligatora, aż uwolnił Gunnera. Na filmie, który obiegł sieć widać, że podczas walki z gadem 74-latkowi nawet nie wypadło cygaro z ust.

„Pies miał jedną małą ranę kłutą. Moje ręce były nadgryzione” – powiedział Wilbanks. – Ale udało mi się uratować życie Gunnera.

Czytaj: Ukończenie studiów uczciła zdjęciem z aligatorem

Sytuacja została zarejestrowana na filmie, ponieważ Wilbanks bierze udział w kampanii „Podziel się krajobrazem”, w której obywatele Florydy, mieszkający w sąsiedztwie dzikich siedlisk wyrażają zgodę na umieszczenie kamer na ich ziemi, aby dokumentować zachowania zwierząt w naturalnym środowisku.

Obejrzyj poniższy film z całą akcją:

Czytaj: Na Florydzie powstanie ogromny wieżowiec w kształcie gitary

Bluelink: TBG- We Go Beyond

johannesfloe.com – Art to remember