Mężczyzna z największą liczbą kolczyków w ciele

0
446
Rolf Buchholz. Zdjęcie: Facebook

Dla niektórych tatuaże i kolczyki są wyrazem tożsamości. Dla 61-letniego Rolfa Buchholza to bardziej sposób na życie. A według Księgi Rekordów Guinnessa, obecnie jest rekordzistą pod względem liczby modyfikacji ciała u jednej osoby.

Najbardziej przekłuty mężczyzna na świecie ujawnił, że nadal prowadzi wspaniałe życie seksualne, mimo że ma aż 278 kolczyków w swoim penisie.

Poznajcie Rolfa Buchholza, 61-letniego mężczyznę z największą liczbą modyfikacji ciała na świecie.

Rekordzista Guinnessa znalazł się na szczycie listy ozdób ciała z 453 metalowymi kolczykami na całym ciele.

Poza kolczykami, Rolf z Niemiec ma też liczne tatuaże, w tym na gałkach ocznych, a nawet ma w głowie implanty rogów. Łącznie ma 516 modyfikacji ciała, z czego 278 to kolczyki w penisie.

Swój pierwszy kolczyk zrobił dość późno w wieku 40 lat, ale szybko uzależnił się i zaczął dalej eksperymentować. Teraz ma kolczyki od stóp do głów – także na genitaliach.

Rekordzista świata potwierdził, że pomimo metalu nadal prowadzi normalne życie seksualne.

„To nie jest żaden problem. Mam kolczyki już od tak dawna, że gdyby był jakiś problem, już dawno bym się ich pozbył” – powiedział Rolf.

Facebook

Czytaj: Mężczyzna z obsesją na punkcie modyfikacji ciała dodał kły do własnych zębów

Oprócz imponującej liczby kolczyków w penisie Rolf – który pracuje w telekomunikacji – ma dodatkowe 94 kolczyki w okolicach ust.

Rolf Buchholz ma rekordową liczbę zmian w swoim wyglądzie fizycznym. Jego modyfikacje ciała obejmują kolczyki, tatuaże i dwa podskórne implanty, które wystają z czubka głowy jak para rogów.

Buchholz ma również ślady skaryfikacji na całej skórze i ponad sześć implantów podskórnych wokół nadgarstków. Około 90 procent jego ciała jest również pokryte tatuażami, nawet gałki oczne Buchholza nie zostały oszczędzone.

„Oczy są jak atrament, są czarne” – wyjaśnił Buchholz o niezwykłej kolorystyce. „Są bardzo czarne. Lubię to.”

Facebook

Ale jedna modyfikacja była dla Rolfa wyjątkowo bolesna.

Moją najbardziej bolesną modyfikacją był tatuaż na dłoni” – powiedział Rolf. „To naprawdę bolało. Nie mam wysokiej tolerancji na ból”.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

„Modyfikacje ciała zmieniły mnie tylko od zewnątrz”.

„Nie zmieniło mnie to od wewnątrz, wciąż jestem tą samą osobą. Wiele osób myśli, że jestem diabłem, ale nie wierzę w diabła”.

Tak duża ilość kolczyków sprawiła, że 61-latek ma problemy na lotniskach w krajach, które nie są przyzwyczajone do osób o dziwacznym wyglądzie, takich jak on – i to nie tylko dlatego, że wykrywacze metali piszczą.

W 2014 roku Rolf Buchholz został zawrócony z lotniska w Dubaju z powodu swojego wyglądu.

Czytaj: Lotnisko Kraków: nowe połączenia z Dubajem i Lubeką

Odmówiono mu wjazdu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, kiedy udał się do Dubaju, aby pojawić się na koncercie w nocnym klubie, po tym, jak władze obawiały się, że praktykuje „czarną magię”.

Wyjaśnił: „Ci, którzy eskortowali mnie z powrotem do samolotu, powiedzieli, że to z powodu mojego wyglądu i że to dlatego, że praktykuję czarną magią”.

Rolf nie zakończył jeszcze swojej transformacji i powiedział, że wciąż rozważa dalsze modyfikacje w przyszłości.

Facebook