Miasteczko Zdrowia 2022 – skorzystaj z darmowych badań i konsultacji medycznych

0
186
Miasteczko Zdrowia - zadbaj o siebie. Źródło: Facebook/Miasteczko Zdrowia

„Miasteczko Zdrowia – Zadbaj o siebie “ to inicjatywa organizowana przez Fundację Veritas, której przyświeca idea szerzenia profilaktyki zdrowotnej wśród szerokiego grona społeczeństwa. 

Miasteczko Zdrowia to wydarzenie skierowane do wszystkich mieszkańców polskich miast, które ma na celu nagłaśnianie oraz popularyzację badań diagnostycznych.

Projekt ten wychodzi z inicjatywą do pacjentów, dając im dostęp do bezpłatnych badań i konsultacji medycznych. W tym roku Miasteczko Zdrowia odbędzie się w 8 miastach w Polsce.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Darmowe badania i konsultacje odbędą się we Wrocławiu, w Toruniu, Rzeszowie, Białystoku, Katowicach, Gdańsku, Szczecinie i Łodzi.

Wstęp jest wolny. Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny – zarówno firmy partnerskie, które podczas wydarzenia udostępniają darmowe badania i konsultacje medyczne, jak i uczestnicy – nie płacą za udział w akcji.

Założeniem tego projektu jest szerzenie wiedzy na temat badań i profilaktyki, edukacja w zakresie zdrowego stylu życia oraz udostępnienie możliwości wykonania badań dla mieszkańców miast.

Czytaj: 5 produktów obniżających cholesterol i poprawiających zdrowie

Fundacja Veritas – organizator cyklicznego wydarzenia Miasteczka Zdrowia – przygotowuje się do organizacji tegorocznych inicjatyw w 8 miastach Polski:

  • 28 kwietnia we Wrocławiu,
  • 12 maja w Toruniu,
  • 2 czerwca w Rzeszowie,
  • 23 czerwca w Białystoku,
  • 7 lipca w Katowicach,
  • 21 lipca w Gdańsku,
  • 4 sierpnia w Szczecinie,
  • i 15 września w Łodzi.

Pierwszym miejscem, w którym odbędzie się Miasteczko Zdrowia jest Wrocław. Mieszkańcy będą mieli możliwość sprawdzić stan swojego zdrowia, a także poznać zalecenia i rady specjalistów z różnych dziedzin medycyny. 

Więcej o tym wydarzeniu dowiecie się tutaj: Miasteczko Zdrowia Wrocław 2022. Skorzystaj z darmowych badań.

wad

Brak postów do wyświetlenia