Modelka z zespołem Downa debiutuje w kampanii Victoria’s Secret

0
465
Sofia Jirau jest pierwszą modelką z zespołem Downa, która pozuje do Victoria's Secret. Zdjęcie: Instagram

Sofía Jirau przeszła do historii jako pierwsza modelka Victoria’s Secret z zespołem Downa.

24-letnia Portorykanka podzieliła się wiadomością o tej doniosłej okazji w mediach społecznościowych, gdzie wraz z 17 innymi kobietami uczestniczy w nowej linii bielizny i kampanii o nazwie Love Cloud..

„Pewnego dnia marzyłam o tym, pracowałam nad tym, a dziś to spełnienie marzeń. W końcu mogę zdradzić Ci mój wielki sekret” – napisał Jirau na Instagramie po hiszpańsku. „Jestem pierwszą modelką Victoria’s Secret z zespołem Downa!”

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Victoria’s Secret poinformowała, że wprowadza na rynek nową kolekcję intymną, Love Cloud.

Kolekcja Love Cloud, która została stworzona z myślą o wygodzie przez cały dzień, będzie promowana przez 18 modelek z różnych środowisk. Kampania skupia się na uczczeniu wszystkich kobiet. Sofía Jirau, portorykańska modelka z zespołem Downa, jest jedną z tych, które reklamują markę.

W poście Jirau była wdzięczna sprzedawcy za tę możliwość. „Dziękuję Victoria’s Secret za zobaczenie mnie jako modelki i uczynienie mnie częścią włączającej kampanii Love Cloud” – dodała. „Wewnątrz i na zewnątrz nie ma ograniczeń”.

Czytaj: Dolce & Gabbana pierwszą luksusową marką oferującą ubrania plus-size

Zdjęcie towarzyszące podpisowi Jiaru to czarno-biały portret, na którym ma na sobie jeden z biustonoszy z kolekcji.

„Love Cloud Collection to ważny moment w ewolucji marki” — powiedział Raúl Martinez, główny dyrektor kreatywny Victoria’s Secret. „Od obsady niesamowitych kobiet, które ożywiają kolekcję, po niesamowitego ducha integracji na planie, ta kampania jest ważną częścią nowego standardu Victoria’s Secret, który tworzymy”.

„Dzięki tej nowej linii wprowadzamy na rynek wysokiej jakości biustonosze i majtki w kształtach, które pasują do codziennych potrzeb kobiet, w ramach naszych nieustających wysiłków zmierzających do opracowywania produktów, które wspierają kobiety i wspierają ich indywidualne podróże” – powiedziała dyrektor ds. designu Janie Schaffer w oświadczeniu.

Jirau rozpoczęła swoją karierę w 2019 roku i odnotowała błyskawiczny wzrost. Obecnie jest częścią małej, ale rosnącej liczby modelek z zespołem Downa, które wstrząsają kampaniami reklamowymi i wybiegami. Ich obecność jest ważnym krokiem w kierunku bardziej inkluzywnej branży modelek, która prezentuje piękno, które każdy ma do zaoferowania.

Sofía powiedziała, że chciałaby inspirować innych. Jirau prowadzi własną kampanię, Sin Limites, która podnosi świadomość na temat zespołu Downa.

Sofía Jirau jest modelką z zespołem Downa.

Niedawno przeszła do historii, stając się pierwszą modelką Victoria’s Secret z zespołem Downa.

Czytaj: Pokaz domu mody Dior w ruinach pałacu w Marrakeszu!

wad

Brak postów do wyświetlenia