Możesz pedałować przez las sekwoi na rowerach szynowych w północnej Kalifornii

0
610

Miłośnicy przygód uwielbiają zarośnięte tory kolejowe i opuszczone stacje. Zapomniane miejsca stały się w ostatnich latach dość modne. W całej tej dziczy jest coś pięknego. Jeśli jesteś miłośnikiem przyrody, na pewno pokochasz kolarstwo szynowe.

Jazda na rowerze kolejowym daje uzależnionym od adrenaliny szansę na poznanie przyrody i przeżycie niesamowitych wrażeń. W całym kraju jest około 50 tras kolejowych. Nieużywane tory kolejowe są obecnie wykorzystywane do spacerów, jazdy na rowerze, jazdy konnej i jazdy na skuterach śnieżnych.

Linia kolejowa Skunk Train biegnie przez północne wybrzeże i została po raz pierwszy zbudowana w 1885 roku. Były czasy, kiedy odwiedzający używali jej, aby dotrzeć do starożytnego lasu sekwoi. Linia kolejowa California Western Railroad, popularnie zwana pociągiem Skunk, dała radość ludziom wszystkich pokoleń.

Blue link: https://www.tbgtechco.com

Facebook

Podróż z San Francisco do lasów sekwoi zajmuje trzy godziny. Odkrywcy przyrody uwielbiają to miejsce i prawie każdy decyduje się wskoczyć na trasę rowerową Skunk Train.

Możesz skorzystać z niestandardowych rowerów szynowych z dwoma siedzeniami i pedałować przez las. Oczywiście rowery dobrze układają się na torach, a bezpieczeństwo jest gwarantowane. Nie musisz się martwić o żadne pociągi ani inne pojazdy. W tym czasie ciesz się jazdą i pięknymi widokami.

Facebook

Cichobieżne silniki elektryczne zastąpią zmęczone nogi, gdy nie będziesz mieć ochoty na pedałowanie. Czy wybralibyście się w tę 1,5-2 godzinną podróż w obie strony?

Podróż rozpoczyna się w Fort Bragg, prowadzi aż do Pudding Creek, a następnie prowadzi do hrabstwa Mendocino. Drzewa mają ponad 1000 lat, a niektóre z nich mają około 100 metrów wysokości!

Czytaj: To 3200-letnie drzewo jest tak ogromne, że tylko raz sfotografowano je w całej okazałości

Facebook

To jedyne w swoim rodzaju doświadczenie, a sceneria jest piękna. Będąc otoczonym przez piękne gigantyczne drzewa, opuścisz las ze spokojem i miłością w swoim sercu.

Miłośnicy ptaków zobaczą wiele czapli modrych i rybołowów. Jelenie, wydry i żółwie to częsty widok wokół rzek. Obszar Glen Blair wyznacza półmetek wycieczki. Można tam odpocząć i rozprostować nogi. Można też urządzić piknik przed pójściem do lasu. Wdychaj czyste powietrze i ciesz się trwającą chwilą.

Czytaj: 10 najpiękniejszych małych miast w USA.