Myślisz, że masz zły dzień? Ci ludzie mają gorszy

0
712

Każdy z nas ma gorszy dzień, prawda? Nawet jeśli masz zły dzień, nie przejmuj się tym, ponieważ mamy dla Ciebie odpowiednią kolekcję zdjęć, która pokaże Ci, że inni mają gorzej. Wiele ludzi dzieli się w sieci frustrującymi sytuacjami, które zrujnowały ich dzień. Założę się, że po obejrzeniu tych zdjęć, poczujesz się o wiele lepiej.

1. Dzieeeń Dooooobry!

Wyobraź sobie, że budzisz się rano i widzisz taki bałagan w kuchni. Masz całkowite prawo się rozpłakać, a nawet wrócić do łóżka. To spustoszenie nie było spowodowane przez kota – chociaż wszyscy potajemnie chcemy, aby to on był głównym winowajcą.

2. „Kochana, jesteś gorąca!”

Kiedy widzisz palące się włosy, nie rób zdjęcia. Jeśli to zrobisz, a następnie powiesz jej, że jej piękne włosy stanęły w ogniu, ona Cię zamorduje. Wygląda na to, że ta kobieta zbyt mocno zaangażowała się w obchodzenie swoich urodzin. Nie zauważyła nawet, że jej włosy się zapaliły.

3. Wyjście bez wyjścia

Tak, te drugie drzwi to śnieg, a Ci ludzie nigdzie nie wyjdą w najbliższym czasie. Jedynym plusem tej sytuacji jest możliwość schłodzenia piw w „naturalnej lodówce śniegowej”.

4. Dawid, nie oglądaj się za siebie

To zdjęcie może wywołać dreszcze. Trudno jest zachować spokój, gdy widzisz, że stado hien siedzi cicho i uważnie przygląda się całej sytuacji. Naprawdę nie chcemy wiedzieć, co wydarzyło się potem.

5. Kiedy życie nie chce, żebyś wygrał

Czy kiedykolwiek czułeś się, jakbyś był najbardziej pechową osobą na świecie? Zapisz to zdjęcie i oglądaj je za każdym razem, gdy znów tak się poczujesz. Pech tej osoby jest bez wątpienia pechem w najlepszym wydaniu.

6. Horror kobiety

To zdjęcie może spowodować u kobiet wiele nieprzespanych nocy. Jeśli chodzi o rzęsy, zawsze należy być ostrożnym.

7. Niespodzianka!

Ten mężczyzna chodził po domu przez 10 minut, aby znaleźć miejsce, w którym pies załatwił swoją potrzebę. Niestety okazało się, że odchody chodziły po domu razem z nim.

8. Bezcenny wyraz twarzy

Tak się dzieje, gdy chcesz odśnieżyć samochód, ale uderzysz w okno dachowe. Jego twarz mówi nam, że taka sytuacja nie przydarzyła mu się po raz pierwszy.

9. Dzień zdrowia fizycznego

Ktokolwiek to zaprojektował, nie był świadomy tego, do jakich sytuacji może to doprowadzić. Teraz wiemy, dlaczego tak wiele inicjatyw zdrowotnych kończy się niepowodzeniem. Niech to zdjęcie będzie przypomnieniem dla wszystkich.

10. Samochód pożarł moje klucze

Wyobraź sobie, że mówisz swojemu szefowi : „nie mogę dziś przyjść do biura, ponieważ ostatnio mój samochód zachowuje się trochę dziwnie i zjadł moje klucze”. Początkowo nikt by Ci nie uwierzył, ale masz zdjęcie, które potwierdza Twoją niewiarygodną historyjkę.

11. Zabójcza potrawa

Ojej, nawet patrzenie na to zdjęcie rani nasze oczy. Ta potrawa nie zasługiwała na taki los. Pewna osoba chciała zjeść spaghetti oglądając Netflixa, ale wygląda na to, że nie stanie się to w najbliższym czasie. Możemy zrozumieć cierpienie tej osoby, ponieważ nie ma nic bardziej okrutnego niż czekanie na film z pustym żołądkiem.

12. Najgorszy dzień

Można śmiało założyć, że był to najgorszy dzień nie tylko dla dziecka na hulajnodze, ale także dla osoby, która wylała ten chodnik. Zabawne jest wyobrażenie sobie, jak dziecko wracało do domu pokryte cementem.

Czytaj: Będąc rodzicem trzeba mieć anielską cierpliwość. Te zdjęcia temu dowodzą.

13. Nadal wygląda dobrze

Jesteśmy pewni, że twórca próbował sprzedać to jako „sztukę nowoczesną”. Jeśli spojrzysz na pierwsze zdjęcie, a potem zobaczysz drugie, zaczniesz odczuwać żal z powodu osoby, która stworzyła to dzieło. Rzeźbę zniszczył upadek i po tym wszystkim, jedyny tytuł jaki można tej rzeźbie to „pocałunek podłogi”.

14. Fotel samochodowy również jest spragniony

To zdjęcie pokazuje, że kierowca właśnie kupił schłodzoną colę tylko dla siebie. Fotel samochodowy, który siedział tam przez wiele godzin w upale, nie mógł już tego znieść.

15. Następnym razem zamknij okno

W większości przypadków, kiedy popełniamy błąd konsekwencje nie są aż tak poważne. Niestety nie było tak w przypadku tej osoby. Jeden mały błąd, który polegał na niedomknięciu okna spowodował, że burza śnieżna wdarła się do środka auta.

16. Poszukiwanie emocji zakończone

Naszym zdaniem to nie tylko koszmar, ale również poważny powód, aby nigdy więcej nie jeździć kolejką górską. Ci ludzie mieli prawdziwe szczęście, że nie utknęli do góry nogami. Jeśli w ramach rekompensaty otrzymali oni dożywotnie darmowe wejście na kolejkę my sądzimy, że ich noga nigdy więcej tam nie postanie.

17. To musi być poniedziałek

To doskonały przykład klasycznego poniedziałku. I jesteśmy pewni, że ma tak większości ludzi. Ten facet zauważył swoją pomyłkę dopiero po czterech godzinach w pracy. No cóż, przynajmniej jego buty były w podobnym kolorze…

18. Sorry, ale nie ma miejsca obok kierowcy

Bez względu na to, czy kierowca chciał gdzieś jechać czy skądś wracać na pewno nie poczuł, że dziś jest jego szczęśliwy dzień. Biorąc pod uwagę to, że kierowca miał już wystarczająco zły dzień mamy nadzieję, że sytuacja nie miała miejsca po wygaśnięciu gwarancji.

19. Lot jak z horroru

Okej, pasażerowie tego samolotu mieli zdecydowanie gorszy dzień niż większość osób na świecie. Nie każdego dnia czujesz, że to Twój ostatni dzień na ziemi. Sytuacja wydarzyła się w trakcie lotu. Na szczęście samolot wylądował bezpiecznie i nikt nie został ranny.

20. Ała!!!

Jeśli nie masz szczęścia, musisz być gotowa na wszystko. Jeż spadł z drzewa na głowę tej kobiety. Mamy nadzieję, że jeż ma się dobrze. Koniec końców, on też miał zły dzień.

21. Co Cię nie zabije to Cię wzmocni

Na pewno słyszałeś przysłowie: „co Cię nie zabije to Cię wzmocni”? Cóż, w przypadku tego odważnego pająka to prawda. Pająk wie, że ten spray jest przeznaczony tylko na komary i muchy.

22. Główny powód, dlaczego biura nie mają siedziby na zewnątrz

Większość z nas jest wściekła na ptaki za kupę na przedniej szybie samochodu lub na całym samochodzie (jeśli jest zaparkowany pod drzewem). Zastanawiałeś się jednak dlaczego biura nie mają swoich siedzib na zewnątrz? Ten facet przekonał się dlaczego na własnej skórze. Pracował i załatwiał swoje sprawy na świeżym powietrzu, gdy siedzący nad nim ptak również postanowił „załatwić swoją sprawę”.

23. Już nic nie można zrobić

Zastanawiamy się, jak długo ta urocza dama siedziała na ławce, dopóki nie zauważyła napisu poniżej. Jedynym dobrym wnioskiem, który możemy wysunąć z tego zdjęcia jest to, że mokra farba będzie pasować do jej stroju.

24. Znak z nieba?

Litera „F” odpadła z samochodu Forda Fiesta Flame pewnemu facetowi. Teraz z dumą jeździ Fordem Fiesta Lame (po ang. kiepski). Siły wyższe musiały improwizować, ponieważ inne znaki z nieba i ziemi nie docierały do tego faceta. Nawet po tym, jak jego samochód zepsuł się kilka razy pod rząd, facet nie przestał nim jeździć!

25. To wygląda świetnie…ale co to?!

Łazienka na piętrze była nieszczelna, a teraz woda utknęła między farbą na suficie. Co robić? Przebicie tego balona może być bardzo kuszące, ale bałagan jaki powstanie już nie kusi tak bardzo. Nie kuszą również koszty naprawy łazienki i sufitu.

26. Ukojenie nerwów

Czy wiesz, że rozbijające się rzeczy mogą pomóc uwolnić Cię od stresu? To wyjaśnia, dlaczego balsam „Stress Relief” jest dostarczany w szklanej, a nie plastikowej butelce. Naszym zdaniem osoba, która rozbiła tę butelkę jest w jeszcze większym stresie niż przed użyciem kojącego balsamu.

27. Hej, mam Twój telefon

Widzieliśmy filmy przedstawiające delfiny przywracające właścicielom ich upuszczone telefony. Wyglądają one uroczo, prawda? Ten krokodyl również chciał zmienić sposób postrzegania swojego gatunku przez ludzi.

Krokodyl znalazł na to idealną okazję, gdy dziewczyna upuściła swój telefon. Chociaż krokodyl zebrał w sobie odwagę, aby zwrócić telefon, młoda dziewczyna za bardzo się bała, by go odzyskać.

Źródło i zdjęcia: pl.247mirror.com

Czytaj: Wieżę Eiffla otoczą hektary terenów zielonych!