Najlepsza fraza motywacyjna zawierająca tylko 3 słowa

0
311
Zdjęcie: lifedeeper.ru

Amerykański przedsiębiorca i autor czterech bestsellerów według New York Times, mówca i osobowość internetowa o międzynarodowej sławie, Gary Vaynerchuk podzielił się zwrotem, który należy powtarzać sobie każdego ranka, aby nie zapomnieć o najważniejszej rzeczy w życiu.

„Najlepsza fraza motywacyjna składa się z zaledwie trzech słów: „Nie jesteś wieczny.” Nie próbuję Cię przestraszyć, po prostu mówię jak jest. Mamy tylko jedno życie, aby być szczęśliwym. Innej możliwości nie będzie. Zamiast siedzieć i narzekać, że robisz coś, czego nienawidzisz, po prostu ruch tyłek, i zamiast marudzenia weź się do działania – mówi Vaynerchuk.

Na świecie jest zbyt wielu ludzi, którzy martwią się o szczęście innych, chociaż nie zaszkodziłoby im zadbać o własne. Czy wiesz, dlaczego lubię uszczęśliwiać innych ludzi i motywować ich do odniesienia sukcesu? Ponieważ sam jestem już szczęśliwy. Może to zabrzmieć samolubnie, ale pierwszym krokiem jest uszczęśliwienie siebie, a potem możesz uszczęśliwiać innych ludzi, nigdy na odwrót – dodaje Vaynerchuk.

Proszę cię, abyś szczerze zadał sobie pytanie, czy to, co teraz robisz, sprawia, że ​​odnosisz większe sukcesy? Nie tylko w pracy, ale także w życiu codziennym. Szczęśliwy człowiek zdaje sobie sprawę, że o wiele ważniejsze jest nie to, ile zarabia, ale jak to robi.

Czytaj: 12 najmądrzejszych wskazówek, jakie kiedykolwiek usłyszysz

Kiedy miałem 20 lat, spędzałem dużo czasu w otoczeniu ludzi po 90. roku życia. Bez względu na to, gdzie i kiedy ich poznałem – podróżując czy pracując w branży winiarskiej – prosiłem, aby opowiedzieli mi o swoim życiu. Wszyscy zaczęli od słów „Szkoda, że…”

Niektórzy żałowali, że nie pracowali ciężej w swoim czasie. Inni lamentowali, że spędzali mało czasu z bliskimi i przyjaciółmi. Jeszcze inni – że nie robili tego, czego naprawdę chcieli, ale byli posłuszni woli swoich rodziców. Żałowali, żałowali, żałowali.

Jeśli podczas tych wszystkich rozmów ze starszymi ludźmi czegoś się nauczyłem, to można to wyrazić jednym zdaniem:

Nie ma lepszego czasu na podjęcie działań niż teraz.

Jeśli masz niewiele ponad 20 lat, to jest odpowiedni moment. To nie jest dobry moment, aby ze wszystkich sił próbować stać się bardziej praktycznym, zarobić dużo pieniędzy i kupić coś, co z pewnością przyciągnie uwagę, na przykład luksusowy samochód.

Zrozum, że masz około pięciu lat na aktywne budowanie takiego życia, jakie chcesz mieć. Podróżuj z przyjaciółmi, odkryj ten świat dla siebie, stwórz zespół rockowy, w którym możesz pokazać swoje talenty, a jeśli w Twoim mieszkaniu mieszka jeszcze osiem innych osób, zorganizuj jakąś społeczność zainteresowań. Ponieważ większość z nas nie ma żadnych poważnych zobowiązań, teraz jest czas, aby uczynić swoje życie takim, jakim byś chciał.

Nawet jeśli masz 40, 50, 60 lat lub więcej, nadal masz dużo czasu, aby stać się szczęśliwą osobą. Wszystko jest możliwe, jeśli naprawdę chcesz. Może zamiast przejść na emeryturę, musisz skupić się na tym, czego naprawdę chcesz.

Pewnego dnia wszyscy umrzemy. Niezależnie od tego, ile masz lat, musisz poświęcić czas na stanie się szczęśliwą osobą. Teraz mamy przed sobą bezprecedensową liczbę możliwości, które pozwalają nam budować takie życie, jakie chcielibyśmy mieć.

Blue link: https://www.tbgtechco.com

Musiałem napisać ten post, aby wyrazić swoje nastawienie do tego, co widziałem w ciągu ostatnich kilku lat. Zauważyłem, że ludzie często tracą okazje. Myślą, że mogą z nich korzystać w dowolnym momencie. Ludzie żyją tak, jakby mieli nieograniczoną ilość czasu. Ale wszyscy wiemy, że tak nie jest.

Jeśli moje słowa zmuszają przynajmniej jedną osobę do przemyślenia swojego zachowania, zadania sobie tego samego pytania lub nie przegapienia okazji, to nie bez powodu napisałem ten artykuł. Ponieważ na to wszystko mamy tylko jedno życie.

Każdego ranka zdanie „Nie jesteś wieczny” powinno Cię wyciągnąć z łóżka i zmotywować do robienia tego, co chcesz. Masz tylko jedno życie, jedną szansę. Nic nie zatruwa życia bardziej niż żal. Dlatego przestań szukać wymówek i rozpocznij swoją podróż do szczęścia”.

Czytaj: Poznań: niewiarygodne odkrycie pod Pomnikiem Poznańskiego Czerwca 1956