Najlepsze SUV-y w 2021 roku

0
382
Rynek SUV-ów nigdy nie był bardziej konkurencyjny, co jest korzystne dla kierowców na całym świecie.. Zdjęcie: factaholics.com

Niezależnie od tego, czy masz ochotę wymienić obecny samochód, czy po prostu sprawdzić stan magazynu u lokalnego dealera, spodoba ci się to, co znajdziesz. Oto zapowiedź najlepszych modeli SUV-ów, które pojawią się w 2021 roku.

Dla kierowcy ekologicznego – Toyota Kluger

Idea hybrydowego SUV-a nie jest już radykalną koncepcją, ale lider branży Toyota przenosi ją na nowy poziom dzięki nowemu Klugerowi. Toyota Kluger, która ma zostać wprowadzona na rynek w pierwszej połowie 2021 r., może zmienić zasady gry dzięki unikalnej technologii samoładowania.

Samoładujący się charakter Toyoty Kluger z 2021 roku jest pierwszy w hybrydowym układzie napędowym, ale nie jest to jedyna rzecz, jaką ma do tego nowy SUV. Oprócz unikalnej konfiguracji ładowania, Klugar ma również stosunkowo skromną cenę poniżej 45 000 USD, co jest dużą pokusą dla kupujących, których finanse wciąż wracają do zdrowia po zablokowaniu koronawirusa.

Zaktualizowany stary klasyk – Mazda CX-5

Nie każdy SUV zaplanowany na 2021 rok jest zupełnie nowy. Niektóre z najlepszych nowości to aktualizacje modeli, które kierowcy już znają i kochają, a Mazda CX-5 może być najlepszym przykładem.

W pierwszej połowie roku modelowego 2021 Mazda ma wypuścić zaktualizowaną wersję CX-5, z naciskiem na modernizację wnętrza zamiast gruntownych zmian w wyglądzie zewnętrznym pojazdu. Jednym z najbardziej znaczących ulepszeń kabiny jest ogromny wyświetlacz centralny o przekątnej 10,25 cala, będący dużym ulepszeniem w stosunku do wcześniejszych modeli tego popularnego SUV-a.

Czytaj: Samochody na ulicach Nowego Jorku. 1970 ROK

Dla oszczędnych – nowa Kia Sportage

Wersja Kia Sportage z 2021 roku to kolejne godne uwagi ulepszenie, które z pewnością docenią kupujący z ograniczonym budżetem. Kia od dawna jest popularną tabliczką znamionową wśród kupujących samochody, a SUV Sportage będzie trafiał do wielu dealerów we wrześniu.

To długi czas oczekiwania, ale kupujący, którzy dbają o budżet, zostaną nagrodzeni za swoją cierpliwość. Jednak ci kupujący mogą nie mieć szczęścia, jeśli szukają opcji hybrydowej; Oczekuje się, że Kia Sportage 2021 nie będzie oferować ani wtyczki, ani opcji automatycznego ładowania dla swojego popularnego SUV-a Sportage. Ale przy cenie poniżej 30 000 USD kupujący nie mogą być zbyt rozczarowani, że dostępny jest tylko model napędzany gazem.

Dla sportowców – Alfa Romeo Stelvio

Większość kierowców zna Alfę Romeo jako sprzedawcę wysokiej klasy samochodów sportowych i filar branży wyścigowej, ale ta włoska tabliczka znamionowa to coś więcej niż szybkie samochody i eleganckie wzornictwo. Jednym z najnowszych wpisów na i tak już zatłoczonym rynku SUV-ów jest Alfa Romeo Stelvio, jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie modeli, które wkrótce będą dostępne.

Oczekuje się, że Alfa Romeo Stelvio trafi do wielu dealerów w pierwszym kwartale 2021 roku, a kiedy pojawi się, będzie wyposażona w najnowszą technologię wspomagania kierowcy. Podczas gdy świat wciąż czeka na całkowicie antonimowy pojazd, ten nowy SUV jest wielkim kompromisem, chociaż jego wysoka cena wynosząca ponad 65 000 USD może sprawić, że dla wielu kierowców będzie niedostępny.

Czytaj: Jak zapobiec zaparowaniu szyb w samochodzie

Dla miłośników klasyki motoryzacji – Volkswagen Tiguan

Nowo zaprojektowany Volkswagen Tiguan to kolejna aktualizacja starego klasyka, którą kierowcy z pewnością docenią. Tabliczka znamionowa Volkswagena od dawna znana jest ze swojej jakości i klasycznego wyglądu, a wersja Tiguana z 2021 roku nie jest wyjątkiem.

Dzięki subtelnym zmianom konstrukcyjnym Volkswagen ulepszył Tiguana w wersji z 2021 roku. Przód Tiguana został zmodernizowany i ulepszony, podczas gdy tył pojazdu otrzymał kilka mniejszych zmian. Kierowcy preferujący europejski SUV z pewnością docenią Tiguan z 2021 roku.

Rynek SUV-ów nigdy nie był bardziej konkurencyjny, co jest korzystne dla kierowców na całym świecie. Na początku 2021 roku, kupujący będą zachwyceni podczas odwiedzania lokalnych dealerów. Każdy z SUV-ów 2021 na tej liście byłby mile widzianym dodatkiem do każdego garażu, więc wyjdź i zapoznaj się z ofertami, jeśli chcesz zmienić samochód na lepszy.

johannesfloe.com – Art to remember

Szukasz pracy? Koniecznie zajrzyj na pl.jooble.org

wad

Brak postów do wyświetlenia