Nastolatek ma włochaty ogon o długości 70 cm

0
504
Deshant Adhikari ma 70-centymetrowy włochaty ogon. Źródło: Twitter/Lalithla369

16-latek z Nepalu jest od kilku dni fenomenem w Internecie. A wszystko przez jego 70-centymetrowy ogon wyrastający z kości ogonowej. Tak, dobrze to przeczytałeś!

Deshant Adhikari, lat 16, był początkowo zakłopotany z powodu swojego ogona, który łączył się z jego kością ogonową i zawsze trzymał go w ukryciu. Chłopak owłosiony ogon ma od urodzenia.

Jego rodzice planowali usunąć wystający z kości ogonowej wyrostek, jednak za namową miejscowego księdza postanowili nie ingerować w ciało chłopca. Wszystko ze względu na to, że duchowny zasugerował, że Deshant może być reinkarnacją Hanumana – hinduskiego boga, który przybiera postać małpy. 

Po tym, jak lokalny ksiądz stwierdził, że chłopiec jest „reinkarnacją boga Hanumana”, zaczął pokazywać ogon światu. Od tego czasu chłopak jest szczęśliwy, nie wstydzi się i nie kryje swojej dumy.

Źródło: YouTube

Po wielu latach ukrywania, nastolatek w końcu odważył się pokazać swój ogon światu. Jego niezwykły stan sprawił, że chłopiec stał się popularny na platformach społecznościowych. Chłopak zyskał rozgłos na TikToku po tym, jak pokazał całemu światu, że ma ogon. Teraz czuje się całkowicie komfortowo ze swoim dziwacznym ogonem i nie czuje się zakłopotany, pokazując go światu.

Czytaj: Łódź Design Festival w tym roku pod hasłem RE:GENERACJA

„Moi rodzice zdecydowali, bym nie pokazywał swojego ogona i zgadzałem się z nimi. Jednak teraz nie czuję żadnego dyskomfortu związanego z ujawnieniem go. Moje wideo zrobiło sensację na TikToku. Teraz wiele osób zna mnie jako chłopca z ogonem i czuję się z tym bardzo dobrze” – powiedział Deshant.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Filmowiec Pushkar Nepal również przeprowadził wywiad z Deshantem i uchwycił jego wyjątkowy ogon przed kamerą, mówiąc: „Jego rodzice nie wiedzieli o jego stanie, dopóki nie zabrali go do domu ze szpitala pięć dni po jego urodzeniu. Zabrali go do różnych lokalnych szpitali, a nawet za granicę, szukając odpowiedniego leczenia, ale żaden wysiłek nie mógł powstrzymać wzrostu ogona. Później skonsultowali się z księżmi i powiedziano im, aby nie czesali ani nie używali żadnego narzędzia do obcinania ogonów”.

Czytaj: Poznajcie Narwhala – szczeniaka z ogonkiem na twarzy

wad

Brak postów do wyświetlenia