Naturalnie poruszający się ogon dla ludzi

0
310

Firma Tail Company niedawno zaprezentowała swoje najnowsze dzieło, miTail, ogon dla ludzi, który może poruszać się samodzielnie lub za pomocą poleceń smartfona.

Prawdopodobnie nigdy wcześniej nie wiedziałeś, że istnieje rynek na naturalnie poruszające się ogony dla ludzi, ale Tail Company od ponad 15 lat zajmuje się tworzeniem najbardziej realistycznych ludzkich ogonów.

Najwyraźniej społeczność nosząca ogony jest większa niż ktokolwiek z nas sobie kiedykolwiek wyobrażał. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ogona do teatru, czy po prostu lubisz machać ogonem, myślę, że miTail będzie dla Ciebie całkiem fajną zabawką.

Czytaj: Czy Poznań zostanie Rowerową Stolicą Polski?

Animatroniczny ogon miTail ma zdejmowane osłony, szybkie ładowanie USB-C, obsługę ładowania power banku, który gwarantuje do 10 godzin użytkowania, nowy D-Clip do naturalnego mocowania i łatwe mocowanie jedną ręką, a także bezprzewodowo robi aktualizacje. Nowy ogon jest również o 20 procent lżejszy niż poprzedni.

odditycentral.com

miTail jest kontrolowany przez aplikację na Androida i iOS. Pozwala to użytkownikom wybierać spośród wielu opcji, ale ponieważ sterowanie ogonem za pomocą ręcznych poleceń może być żmudne, miTail ma również tryb bez telefonu, który zapewni mu własne życie. 60 sekund po aktywacji ogon zacznie samodzielnie poruszać się z różnymi prędkościami, wykonując przypadkowe ruchy, naśladując prawdziwy ogon.

Czytaj: Poznajcie Narwhala – szczeniaka z ogonkiem na twarzy

odditycentral.com

Ponieważ miTail osiągnął już swój cel finansowania społecznościowego, z pewnością wejdzie do produkcji, a szacowana dostawa nastąpi w sierpniu 2021 roku.

Ceny nietypowego akcesorium zaczynają się od 105 funtów (550 PLN). Jeśli masz już zestaw do uszu animatronicznych EarGear firmy Tail Company, powinieneś wiedzieć, że nowy ogon miTail zsynchronizuje się z uszami, aby uzyskać bardziej realistyczny wygląd zwierzęcia.

johannesfloe.com – Art to remember