Nie żyje Hanna Dunkowska. Aktorka miała tylko 60 lat.

0
911
Kilka lat temu pokonała nowotwór piersi, zmarła 1 sierpnia 2019 roku w wieku 60 lat. Zdjęcie: www.facebook.com/filmpolski

Pierwsza myśl, jaka mi przychodzi do głowy to to, że 60 lat to zdecydowanie za szybko, aby umierać. 1 sierpnia 2019 roku zmarła Hanna Dunkowska. Widzowie mogli ją kojarzyć z serialu „Na dobre i na złe”, „Przyjaciółki”, „Samo życie” czy „Barwy szczęścia”.

Hanna Dunkowska była aktorką teatralną, filmową i serialową. W latach 90-tych współprowadziła program „Czar Par” razem z Krzysztofem Ibiszem. Grała także w popularnych serialach. Starsze pokolenie mogło ją kojarzyć z filmu „Czułe miejsca” Piotra Andrejewa, a także popularnego serialu „Dom” Jana Łomnickiego.

Aktorka występowała także na deskach Teatru Nowego w Zabrzu, Teatru Polskiego w Bielsku-Białej oraz Teatru Narodowego w Warszawie.

Kilka lat temu udało jej się pokonać raka piersi. Po wyzdrowieniu ukończyła studia podyplomowe na wydziale psychologii Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie, a następnie podjęła pracę jako psychoterapeutka. Połączyła karierę aktorską z pracą psychoterapeuty.

O jej śmierci poinformował portal Filmpolski.pl na Facebooku.

źródło: facebook.com

PRZECZYTAJ TAKŻE: 5 najbardziej szkodliwych substancji w pomieszczeniach. Unikaj ich w miarę możliwości!

Jesteś z Poznania? Koniecznie zerknij do f7poznan.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie zerknij do 
f7krakow.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie zerknij do 
f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie zerknij di 
f7warszawa.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie zerknij do 
f7lodz.pl
Jesteś z innego miasta? Koniecznie zerknij do 
f7city.pl