Niedźwiedź nagrał wideo zgubioną kamerą GoPro

0
314

Uzyskanie idealnego zdjęcia na Instagram lub nagranie ciekawego filmu na TikTok może być sporym wyzwaniem. Musisz uzyskać najlepsze kąty, optymalne oświetlenie i odpowiednią kompozycję.

Ale jeśli chodzi o łapanie akcji za pomocą kamery GoPro, warunki mogą być nieco inne. Mimo to wydaje się, że uchwycenie najlepszego wideo jest tak samo trudne dla niedźwiedzi, jak dla nas.

W zeszłym tygodniu w dziczy łowca łuczników Dylan Schilt natknął się na kamerę GoPro, która zgubiła się podczas jazdy na skuterze śnieżnym. Mężczyzna natychmiast zabrał aparat z powrotem do swojego obozu i naładował go. I zaskoczył się bardzo tym, co zobaczył.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Nagrały się zaskakujące i zabawne materiały wideo nakręcone przez… niedźwiedzia! Dociekliwe zwierzę wydawało się w równym stopniu zaciekawione i zdezorientowane przez maleńkie urządzenie nagrywające.

„Po czterech miesiącach siedzenia tam, duży stary czarny niedźwiedź znalazł aparat i nie tylko zdołał go włączyć, ale także zaczął nagrywać, jak się nim bawi” – wyjaśnia Schilt w poście na Facebooku, gdzie udostępnił nagranie z GoPro.

„To najbardziej szalona rzecz, jaką kiedykolwiek znalazłem!”

Czytaj: Przywiozła do domu szczeniaka i wyrósł … niedźwiedź!

Przewiń w dół, aby zobaczyć zabawny, ale imponujący materiał nakręcony przez zaradnego niedźwiedzia bawiącego się zgubioną kamerą GoPro.

Ten niedźwiedź nagrał całe wideo kamerą GoPro.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Dylan Schilt (@dschilt)

Czytaj: Jaskinia Niedźwiedzia ponownie otwarta