Niesamowita wioska z milionami światełek, aby zebrać pieniądze dla chorych dzieci

0
500
SWNS

Ta niesamowita wystawa na Florydzie o powierzchni 36 hektarów pełna świątecznych świateł powstała w szczytnym celu. Chodzi o to, aby zebrać jak najwięcej pieniędzy dla dzieci krytycznie chorych.

Wystawa zawiera gigantyczny grzyb, statek kosmiczny z lodami i gigantyczne odwrócone pudełko na zabawki. Wszystkie rozświetlają nocne niebo w Kissimmee w ramach „Night of a Million Lights” („Noc Miliona Świateł”)- pokazu składającego się w rzeczywistości z ponad 3,2 miliona świateł.

Give Kids The World (Dać Dziecku Świat), ośrodek non-profit, który zapewnia wakacje chorym dzieciom i ich rodzinom, otworzył olśniewającą wystawę w listopadzie – a dochody zostaną przeznaczone na spełnianie życzeń dzieci.

„Po prostu wykorzystujemy wszystkie rzeczy i ożywiamy je kolorami i światłami” – powiedziała Pamela Landwirth, prezes i dyrektor generalna Give Kids The World.

150-metrowy tunel, łuk z piernika i całe pole do minigolfa to część 45 willi, które zostały oświetlone światłami podarowanymi przez Walt Disney World Resort.

Czytaj: Przerabia swoje zdjęcia, dodając do nich postacie z bajek Disneya. Świetny efekt!

SWNS

Założona w 1986 roku organizacja charytatywna obsługuje rocznie ponad 8 000 rodzin ze wszystkich 50 stanów i ponad 70 krajów.

Po tym, jak w marcu musieli tymczasowo zamknąć swoje drzwi z powodu COVID-19, zaczęli zastanawiać się, jak dalej sprawiać ludziom radość.

Od momentu otwarcia prawie każdy bilet na nocną imprezę poświęconą oświetleniu z zachowaniem dystansu społecznego został wyprzedany.

Czytaj: Odkryto zupełnie opuszczone osiedle pałaców rodem z Disneya!

SWNS

Przewiduje się, że program przyniesie dochody charytatywne przekraczające 3 miliony dolarów, a 90 centów z każdego dolara zostanie bezpośrednio przeznaczone na spełnienie życzeń krytycznie chorych dzieci podczas ich pobytu w tej wiosce.

Bilety i więcej informacji można znaleźć na stronie organizacji non-profit. Pokaz potrwa do 3 stycznia 2021 roku.

„Z niecierpliwością czekamy na podzielenie się świąteczną radością ze społecznością” – powiedziała Pamela – „umożliwiając jednocześnie spełnienie życzeń dzieci w przyszłości”.

Poniżej możesz obejrzeć wideo z 3 milionami migoczących świateł.

johannesfloe.com – Art to remember

Szukasz pracy? Koniecznie zajrzyj na pl.jooble.org