Noom diet – nowy hit w odchudzaniu w 2019 roku

0
1093
zdjęcie: pixabay,com

Szukając sposobów na zrzucenie wagi, jednym z podstawowych pytań, które wielu z nas sobie zadaje jest – co mogę jeść? Tak więc, decydując się na jakąś dietę, sens ma tylko poznanie rodzaju żywności, który można jeść w trakcie diety.

Jedną z diet, okrzykniętą hitem 2019 roku jest Noom. Wiele osób się zastanawia, co to jest dieta Noon i jaką żywność należy jeść, aby zrzucić zbędne kilogramy.

Najpierw należy się zastanowić nad tym, w jaki sposób odbywa się proces selekcji żywności, który ma pomóc w osiągnięciu najlepszych rezultatów. W przeciwieństwie do diet odchudzających, w których ogranicza się wiele zdrowych pokarmów, które mogą wyrządzić więcej szkody niż pożytku dla Twojego ciała, dieta Noon oferuje coś innego.

Co to jest Noom?

Noom to program odnowy biologicznej, który ma pomóc żyć zdrowiej, pomagając w tworzeniu lepszych nawyków.

W przeciwieństwie do innych diet, które koncentrują się tylko na fizycznym aspekcie utraty wagi, Noom skupia się także na aspekcie mentalnym.

Czasami utrata wagi jest czymś więcej niż tylko zdrowym jedzeniem i aktywnością. Te części są bardzo ważne, ale czasami po prostu nie wystarczą.

Dla wielu zmagania z utratą wagi mają wiele wspólnego z osobistymi myślami i emocjami – barierami, które sami sobie stworzyliśmy w głowie.

To właśnie sprawia, że dieta Noom jest wyjątkowa. Celem tej diety jest pomoc w przezwyciężeniu barier, pomagając Ci stać się bardziej świadomym złych nawyków i tworząc lepsze.

Żywność w Noom

Utrata wagi polega na tym, że trzeba spalać więcej kalorii niż dzienna dawka Twojego zapotrzebowania. Wiedząc o tym, najlepszym sposobem, aby skutecznie schudnąć, jest analiza jedzenia, które jesz na co dzień.

Wszyscy się zgodzimy, że może to być nieco uciążliwy proces. Jest to nie tylko żmudne, ale może też być nieco trudne do określenia, jeśli chodzi o to, co faktycznie jest podawane w jedzeniu, które jesz i ile ma to kalorii. Niedokładna analiza może powodować słabe wyniki.

Dieta Noom Ci w tym pomoże. Nazwa pochodzi od aplikacji na telefon „Noom”, która tworzy dla każdego użytkownika indywidualną dietę. W związku z tym bez problemu masz łatwiejsze zadanie w procesie wyboru jedzenia i określenia ilości spożywanych kalorii. Możesz przeglądać i porównywać różne opcje żywności, dzięki czemu rejestrowanie zjedzonych pokarmów będzie proste.

Aplikacja „Noom” ma bardzo dużą bazę danych żywności z ponad 3,7 milionami opcji do wyboru. Możesz nawet wybrać porcje, które mają sens w przypadku wybranego produktu spożywczego. Wszystko to możesz zrobić w zasięgu jednej dłoni, za pomocą telefonu.

Ważne jest, aby być na bieżąco z postępem technologicznym. Dziś prawie wszystko robimy używając telefonów, więc umiejętność dokładnego analizowania zjedzonego jedzenia będzie kluczem do uzyskania najlepszych wyników.

Myślisz, że inne diety także mają te funkcje, jeśli chodzi o wybór posiłków? Zapewne, ale co różni Noom od wszystkich innych diet?

Twój plan jest tworzony przez zespół ekspertów

Jedną rzecz, na którą musisz uważać, szczególnie jeśli chodzi o te modne diety, jest sposób, w jaki powstaje plan diety. Powinnaś być pewna, że to, co jesz, wybierają specjaliści, którzy rozumieją, co jest potrzebne, aby być zdrowym i zdrowo schudnąć bez efektu jojo.

W Noom Twój plan diety jest wybierany przez zespół zarejestrowanych dietetyków. Nadzorują oni bazę danych żywności, aby upewnić się, że użytkownicy otrzymują najdokładniejsze informacje dotyczące diety.

Zapewnia to rejestrowanie wszystkiego, co zapiszesz w aplikacji, aby pomóc Ci osiągnąć codzienne cele. To da Ci pewność, że wiesz, że tworzysz dobre nawyki dla długotrwałego sukcesu.

Noom oferuje dwa rodzaje programów

Program odchudzania Noom oferuje zarówno program zdrowej wagi, jak i program leczenia cukrzycy. Będzie to miało znaczenie przy wybieraniu artykułów spożywczych, ponieważ każda pozycja jest oznaczona kolorami w oparciu o te dwa programy.

Program Healthy Weight – dzięki temu programowi zauważysz, że przy wyborze jedzenia każda pozycja jest kodowana kolorami na podstawie kalorii, które są kluczem do utraty wagi.

Codziennie będziesz mieć budżet na kalorie i ważne jest, aby upewnić się, że go nie przeskoczysz. Zauważysz, że śledzenie i rejestrowanie posiłków jest łatwiejsze do zrozumienia, gdy pracujesz nad swoim celem.

Program zarządzania cukrzycą – jeśli chodzi o osoby cierpiące na cukrzycę, mniejszy nacisk zostanie położony na kalorie, a większy na spożycie węglowodanów. Zarządzanie i właściwa opieka będą kluczem do udanej utraty wagi.

Posiadanie opcji dla obu typów programów pozwala użytkownikom uzyskać lepszą kontrolę i zrozumienie problemów związanych z wagą. Pomaga także to, że masz do dyspozycji zespół ekspertów zapewniający ci dobrą radę.

Jakie jedzenie można jeść?

Pytanie „co jeść?” jest zawsze gorącym tematem, jeśli chodzi o ustalenie zdrowego odchudzania. Ludzie zawsze zastanawiają się, co inni jedzą, co pozwala im uzyskać tak wspaniały wygląd.

Dla niektórych bycie konsekwentnym i spożywanie tego samego codziennie jest dobrym sposobem na schudnięcie. Tak, możesz powiedzieć, że to nudne i zgodzę się z Tobą, ale może być bardzo skuteczne.

A dla tych, którzy nie są zainteresowani podjęciem nudnej drogi i jedzeniem codziennie tego samego, wybierając różnorodność, dieta Noom pozwala Wam na to. Tak długo, jak utrzymasz swój budżet dietetyczny.

Ważne jest, abyś utrzymywał dzienny cel kaloryczny. Z racji, że Noom określa ilościowo każdy artykuł w swojej bazie danych, zarządzanie tym budżetem (celem kalorycznym) jest proste.

Jeśli więc chodzi o to, jakie pokarmy można jeść, naprawdę zależy to od Ciebie. Tak długo, jak jesteś w stanie utrzymać swój budżet dietetyczny, możesz cieszyć się ulubionymi produktami.

Polecamy naszą stronę f7city.pl

Spersonalizowane informacje zwrotne, dzięki którym będziesz na bieżąco

Myślę, że jedną z najfajniejszych rzeczy w programie Noom są wskazówki, które dostajesz w ciągu dnia. Jest to szczególnie przydatne dla osób, które są w Programie Zarządzania Cukrzycą Noom.

Fakt, że wszystkie produkty spożywcze są oznaczone kolorami w oparciu o program, w którym się znajdujesz, Noom przekazuje informacje zwrotne dotyczące wybranych opcji. Dlatego ważne jest, aby logować się na bieżąco i konsekwentnie.

Podczas rejestrowania żywności, Noom będzie śledzić wszystko, a nawet będzie sugerować, które wybierać produkty, aby efekty w przyszłości były lepsze.

Dla wielu takie dokładne wskazanie jest potrzebne i ważne. Łatwo można popaść w złe nawyki, które przeszkadzają w osiągnięciu najlepszych rezultatów. Tak więc posiadanie tego rodzaju odpowiedzialności może być ogromnym wsparciem dla Twojego długoterminowego zdrowia i szczupłej sylwetki.

Pamiętaj! Uważaj na kalorie.

Pamiętaj, że odchudzanie dotyczy kalorii. Jeśli jesteś osobą, która nie jest bardzo aktywna, wówczas obserwowanie ilości spożywanych kalorii będzie miało kluczowe znaczenie dla Twojego sukcesu.

Powodem jest to, że im mniej jesteś aktywny, tym mniej kalorii spalasz w ciągu dnia. Musisz więc uważać na to, co jesz, w porównaniu z kimś, kto jest bardzo aktywny.

Im szybszy metabolizm, tym więcej energii zostanie spalone, pozwalając na zrzucenie tych kilogramów. Więc nawet jeśli musisz kawałek przejść idąc w przerwie na lunch lub wchodzisz po schodach zamiast windy, upewnij się, że spalasz te kalorie.

Zainteresowana spróbowaniem diety Noom?

Jeśli nadal nie jesteś pewna, czy ten program odchudzania jest dla Ciebie, Noom ma 14-dniowy okres próbny, w którym możesz anulować wszystko w dowolnym momencie przed upływem 14 dni. Pozwoli to na wyczucie programu i sprawdzenie, czy jest to coś, co zadziała na Twój organizm. Otrzymasz szansę zobaczenia, czym jest program Noom i jak to naprawdę działa.

Jak utworzyć konto:

  1. Wypełniasz krótki kwestionariusz.
  2. Wprowadzasz adres e-mail.
  3. Klikasz przycisk Kontynuuj.
  4. Wypełniasz drugi krótki kwestionariusz.
  5. Tworzysz konto.

Mimo że aplikacja Moon jest płatna (ok. 170 zł miesięcznie), to przez pierwsze 14 dni możemy przetestować ją za darmo.

Według niedawno opublikowanych danych, osoby korzystające z tej aplikacji zrzucają średnio 8 kg w ciągu 4 miesięcy. Skusicie się?

Tutaj możesz przetestować darmowy program Noom.

PRZECZYTAJ TAKŻE: MĘŻCZYZNO – JEŚLI TWOJA KOBIETA MA OPONKĘ NA BRZUCHU TO MASZ SZCZĘŚCIE!