„Ona by tak chciała spać tu ze mną”. Piosenka sparodiowana przez matkę dwójki dzieci hitem!

0
616
Ona by tak chciała — Parodia Matki. Nowa przeróbka Ronniego Ferrari hitem internetu. Zdjęcie: YouTube

Rodzice nagrali parodię przeboju Ronniego Ferrari – Ona By Tak Chciała. Ta wersja stała się hitem! Internautom bardzo spodobała się ta parodia.

Ona By Tak Chciała to singiel Ronniego Ferrari, który pojawił się w internecie w sierpniu 2019 roku i ekspresowo podbił listy przebojów.Na samym YouTube Ona By Tak Chciała odsłuchano już setki milionów razy!

Przebój ten doczekał się już wielu coverów i przeróbek. Swoje wersje Ona By Tak Chciała śpiewali m.in. Felivers, Dawid Kwiatkowski, wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a nawet ministranci.

Czytaj: Stanisława Celińska zaśpiewała piosenkę Bajmu. Bardzo ciekawa aranżacja.

Teraz zrobiło się głośno o parodii „Ona by tak chciała” w wersji matki dwójki dzieci. Popularna blogerka i youtuberka Malwina Bakalarz stworzyła nową przeróbkę przeboju Ronniego Ferrari. Tym razem w parodii towarzyszy jej mąż.

W Ona By Tak Chciała – Parodii Matki występuje nie tylko Malwina Bakalarz, ale także jej mąż Maciej. W klipie pojawiają się też ich dzieci: 7-letni Mateusz i 2-letnia Milena. Melodia piosenki została niezmieniona, ale tekst do Ona By Tak Chciała – Parodia Matki został napisany w taki sposób, żeby mogli się podpisać pod nim wszyscy rodzice.

I patrząc po komentarzach w sieci, rzeczywiście z tą wersją utożsamiają się wszyscy rodzice.

„Rewelka! Trafiliście w sedno (…)”

„(…) Super parodia, zdecydowanie moja ulubiona”

„Świetne, bo prawdziwe”

„Mistrzowie świata” – czytamy w komentarzach.

Posłuchajcie „Ona by tak chciała” w wersji matki!

Czytaj: GENIALNE WYKONANIE UTWORU „NIEZNAJOMY” W WERSJI FOLK. PIOSENKA PODBIJA SIEĆ!