Oszałamiające zdjęcia jaszczurki, która zasnęła w róży

0
461

Gady też mogą być urocze.

Bez względu na to, jak bardzo staramy się tworzyć rzeczy piękne, Matka Natura zawsze wygrywa! Natura nigdy nie przestaje nas zadziwiać swoją prostotą. Rodzina z Teksasu była oszołomiona, gdy córka przyniosła mamie różę, w której spała malutka jaszczurka!

Śpiąca mała jaszczurka postanowiła zwinąć się w kłębek i zdrzemnąć – zatopiona w płatkach jaskrawoczerwonej róży. Niezwykłe ułożenie jaszczurki zostało zauważone, gdy Megan Hixson chciała powąchać kwiatka.

Czytaj: Modne fryzury na lato: romantyczne plecione róże

Była podekscytowana widokiem jaszczurki śpiącej w środku, więc szybko wyciągnęła telefon, aby zrobić zdjęcia, ponieważ wiedziała, że ten niezwykły widok będzie również interesujący dla reszty świata.

Pani Hixson dodała, że wyglądało to tak przytulnie i spokojnie, że nie mogli znieść tego zakłócania. Jednak z pewnością jaszczurka znalazła ciekawsze miejsce na drzemkę.

Megan zrobiła zdjęcia uroczej jaszczurce i opublikowała je pod nazwą użytkownika Cmycherrytree.

Przesyłając zdjęcie na Imgur, napisała: „Moja córka wybrała dla mnie różę… Niespodzianka była, kiedy postanowiłyśmy ją powąchać”.

Urocza i spokojnie śpiąca jaszczurka szybko podbiła serca użytkowników imgur i rozprzestrzeniła się po całym Internecie. Ludzie byli podekscytowani tym rzadkim momentem, a jeden z użytkowników Twittera napisał:

„Wszyscy uważamy, że nasze malutkie dzieci są słodkie, ale nikt nie jest tak uroczy jak mała jaszczurka śpiąca w róży”.

Blue link: https://www.tbgtechco.com

Imgur / Cmycherrytree
Imgur / Cmycherrytree
Imgur / Cmycherrytree

Czytaj: W Wielkiej Brytanii pociągi będą zasilane wodorem i wygenerują zero emisji.