Oto dziecko Nirvany dzisiaj

0
650
Spencer Elden z prawej i lewej strony.

Jak wygląda bobas z okładki „Nevermind? Nirvany 25 lat później?

Jeden z najsłynniejszych chłopczyków na świecie stał się mężczyzną. 29-letni Spencer Elden cały czas jest znakiem rozpoznawczym Nirvany.

Okładka z pływającym pod wodą dzieckiem stała się jednym z najbardziej kultowych lat 90., a album „Nevermind” zespołu Nirvana stał się jednym z najbardziej wpływowych w historii rocka z 30 milionami sprzedanych egzemplarzy.

W 1991 roku fotograf Kirk Weddle poprosił rodziców Spencera o „pożyczenie” dziecka do sesji zdjęciowej zespołu. Po 15 sekundach fotografia była gotowa, a pływający na haku banknot dodano komputerowo. Nie trzeba było długo czekać, żeby pływający bobas stał się jednym ze znaków rozpoznawczych Nirvany.

Przez całe życie Spencer Elden był znany jako nagie, pływające dziecko z przełomowego albumu Nirvany „Nevermind”.

Blue link: https://www.tbgtechco.com

Spencer powiedział, że często dziwnie mu ze świadomością, że tak wielu ludzi widziało go nagiego.

„To trochę „przerażające”, że tak wielu ludzi widziało mnie nago. Czuję się trochę jak największa gwiazda porno na świecie” – powiedział.

Jednak przyznaje, że od czasu do czasu wykorzystywał swój status gwiazdy do podrywania dziewczyn: „Używałem tekstu: „Czy chcesz znowu zobaczyć penisa?”. Spencer przyznaje, że często jest zatrzymywany na ulicy, aby podpisać słynny album „Nevermind”.

Inne stosunkowo dziwne doświadczenie miało miejsce, gdy Spencer został zaproszony do domu, do bogatej kobiety, która chciała, żeby popływał w swoim basenie – tylko dlatego, że był słynnym „dzieckiem Nirwany”.

Czytaj: W sieci krąży nagranie do „Under Pressure” bez podkładu muzycznego. Musisz to usłyszeć!

Spencer, który osobiście nigdy nie spotkał członków Nirvany, nie marzy o tym, by sam zostać gwiazdą rocka. Chce być pilotem. W wolnym czasie Spencer o dziwo ćwiczy piłkę wodną – ale nie nago…

Spencer Elden mówi również, że z pewnością nie stał się bogaty dzięki sławie, chociaż czasami zarabia, organizując wywiady i opowiadając swoją historię.

Kiedy zdjęcie zostało zrobione na początku lat 90., rodzice Spencera otrzymali 200 dolarów.

Ta płatność z biegiem lat się nie zmieniła i nie wypłacono żadne dodatkowej premii, mimo że około 30 milionów ludzi ma dziś album w domu, a okładka stała się jedną z najbardziej znanych w historii muzyki.

Czytaj: Elektropop owiany tajemnicą – płyta The Dumplings