Oto „najbardziej identyczne bliźniaczki na świecie”

0
493

Poznaj „najbardziej identyczne bliźniaczki na świecie”. Bliźniaczki DeCinque z Australii stosują tę samą dietę, rutynę ćwiczeń i zabiegi chirurgiczne, aby zachować identyczny wygląd. Dzielą nawet tego samego mężczyznę.

Dwie australijskie bliźniaczki jednojajowe, które są zaręczone z tym samym mężczyzną i planują mieć dzieci w tym samym czasie, wywołały debatę w Internecie po tym, jak ujawniły, że obie będą matkami dla swoich dzieci w przyszłości.

Siostry z Perth, Anna i Lucy DeCinque, od 10 lat spotykają się z 37-letnim elektrykiem Benem Byrne, a ostatnio zaręczyły się podczas odcinka „Obsesyjna miłość sióstr. Extreme sisters” w TLC. To program telewizyjny pokazujący ich niezwykle splecione życie.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

W ostatnim odcinku 35-latki rozmawiały z dwoma członkami rodziny o tym, jak zadziała ich plan na ciążę, i były zaskoczone odpowiedzią bliskich.

„Będziemy opiekować się nawzajem dzieckiem” – powiedziała Anna mamie.

„Co moje jest Twoje, co Twoje jest moje” powiedziała Lucy.

Anna wyjaśniła, że żadna z nich nie pomyślałaby: „to jest moje dziecko, a to Twoje dziecko”, na co Lucy się zgodziła, stwierdzając: „Będziemy dzielić dzieci”.

Ale podczas gdy kobiety – które wcześniej wyjaśniły, że uważają, że są „jedną osobą” – noszą dokładnie te same ubrania i jedzą identyczne posiłki – były pewne swojej decyzji, ich mama i inny członek rodziny sprzeciwili się temu.

Nie, jeśli Lucy urodzi dziecko, to Lucy jest matką – powiedziała mama bliźniaczek.

„Jeśli Anna urodzi dziecko, to Anna jest matką” – dodała.

Członek rodziny zgodził się, mówiąc, że dziecko „nie może mieć dwóch matek”, pozostawiając siostry z pytaniem: „Dlaczego”.

Argumentując, że będzie to lepsze dla „stabilności psychicznej” dziecka, mama bliźniczek powiedziała, że dziecko „musi wiedzieć, kim jest jego matka”.

Czytaj: Kilkumiesięczna dziewczynka w oknie życia we Wrocławiu

Anna pozostała stanowcza, twierdząc, że chce, aby ich dzieci miały „dwie mamy i jednego tatę”, na co jej rodzina powiedziała, że to „dziwne”.

Ale opinia ich rodziny oburzyła użytkowników TikTok po tym, jak TLC udostępniło klip z rozmowy online.

„Oczywiście dziecko może mieć dwie mamy, nawet jeśli wydaje Wam się to dziwne, nie oznacza to, że musicie mieć coś do powiedzenia” – napisała jedna z kobiet.

„To jest złe na baaaardzo wielu poziomach” – napisał ktoś inny.

Czytaj: 74-letnia kobieta urodziła bliźniaczki, została najstarszą mamą na świecie: „To cud medyczny”

„Zgadzam się z nimi, dzieci nigdy nie mogą mieć za dużo miłości i troski” – stwierdziła kolejna osoba.

Inni wskazywali, że ich dzieci, które genetycznie byłyby rodzeństwem i kuzynami, miałyby to samo DNA, ponieważ Anna i Lucy mają to samo DNA, a ojciec byłby taki sam.

„Może nie dla wszystkich, ale oni nie robią nic złego” – skomentował jeden z nich.

„To świetny system wsparcia” – zauważył sarkastycznie ktoś inny.

Było kilku komentatorów, którzy zgodzili się, że konfiguracja byłaby niezwykła, zgadzając się, że to „bardzo dziwne”. Ale większość była po stronie Anny i Lucy.

„Anno, jesteś dla mnie całym światem i chcę spędzić moje życie z Tobą, Ty Lucy jesteś dla mnie całym światem i też chcę spędzić moje życie z Tobą. Kocham Cię, kocham Was obie” – powiedział ich wspólny narzeczony.

Ponieważ Australia nie pozwala trzem osobom na małżeństwo, trio szuka innych opcji, takich jak Malezja, Indonezja lub część Ameryki, aby ich małżeństwo trójstronne zadziałało.

„Zrobię wszystko, aby Was uszczęśliwić” – powiedział dziewczynom Ben.

Instagram

Zadał to pytanie na romantycznym pikniku w parku, wręczając każdej siostrze małe pudełko z ogromnym pierścionkiem z brylantem.

Bliźniaczki jednojajowe, które zyskały sławę dzięki wyjątkowemu związkowi z Benem, wcześniej rozstawały się z mężczyznami, którzy stwierdzali, że to „dziwne”.

Instagram
Instagram
Instagram

wad

Brak postów do wyświetlenia