Oto najbardziej wytatuowana pielęgniarka w Polsce

0
601
Zdjęcie: Instagram

Ta kobieta wie, jak przyciągnąć wzrok. Ma tunele w uszach, kolczyk w nosie, głowę ogoloną na łyso, a jej ciało w 90% pokryte jest tatuażami. Jak reagują na nią pacjenci? Co od nich najczęściej słyszy? Dowiecie się poniżej.

Pielęgniarka z Wojewódzkiego Szpitala w Kielcach, Karolina Zarzycka słynie z tego, że jest najbardziej wytatuowaną pielęgniarką w Polsce.

– Wiem, że czasem muszę obronić swój wygląd i robię to… uśmiechem, fachowością i pozytywnym podejściem do życia – mówiła w rozmowie z „Echem Dnia” Karolina Zarzycka, która od 14 lat pracuje na oddziale okulistyki Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.

Czytaj: Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk wystawia kotlety mielone własnej produkcji na licytacji WOŚP

Pani Karolina dała się poznać szerszej publiczności dzięki występowi w „Dzień dobry TVN”, gdzie opowiedziała o tym, czy tatuaże w pracy to problem i co najczęściej mówią pacjenci odnośnie jej wyglądu.

Program z jej udziałem można obejrzeć pod linkiem: Jak na liczne tatuaże reagują Polacy? Pielęgniarka z Kielc opowiedziała, co słyszy od pacjentów: „Mam szczęście”

Dla mnie tatuaże są absolutnie kwestią estetyczną, mnie podoba się to, jak to wygląda – wyznała Karolina Zarzycka.

Zdradziła, że jest pielęgniarką w Wojewódzkim Szpitalu w Kielcach. Na pierwszy tatuaż zdecydowała się, gdy osiągnęła pełnoletniość. Aktualnie tatuaże ma prawie na całym ciele, nawet na głowie. Jak powiedziała, nie przeszkadza jej to w pracy, ponieważ pracuje w świetnym zespole i nie słyszy nieprzyjemnych uwag, że wygląda niestosownie.

Czytaj: Kobieta robi „czarne” tatuaże

Pani Karolina pracuje na oddziale okulistyki. Często jest pierwszą osobą, którą widzą pacjenci tuż po przebudzeniu się z operacji. Jak ludzie na nią reagują?

Muszę powiedzieć, że spotykam się z bardzo miłymi reakcjami, ostatnio jest o mnie dosyć głośno w Internecie i wiele osób mówi mi, że czytało o mnie artykuł i bardzo się cieszy, że akurat do mnie trafiło. To jest mega pozytywne. Cieszy mnie to, że nie spotykam się z negatywnym odbiorem, pomimo tego, że mamy naprawdę mnóstwo pacjentów, wiele osób przyjmujemy także na ostrym dyżurze okulistycznym. Muszę też jasno powiedzieć, że zawsze staram się w jakiś sposób obronić swój wygląd i nawet jak ktoś jest troszkę zaskoczony moją osobą to po moich pierwszych trzech zdaniach już ma uśmiech na ustach. Często obserwuję, jak ludzie na początku mają chwilę zawahania, ale ja mam tak specyficzną osobowość i charakter, że po prostu nie umiem się do nich nie odzywać i zawsze staram się burzyć wszelkie bariery właśnie uśmiechem – opowiadała Karolina Zarzycka w Dzień Dobry Wakacje.

Tatuaże to zdecydowanie jej wizytówka.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Instagram
Instagram
Instagram
Instagram
Instagram
Instagram
Instagram

wad

Brak postów do wyświetlenia