Oto najmodniejsza fryzura 2019 roku

0
1514
źródło: dilei.it

Moda się zmienia. Co roku wiele kobiet próbuje podążać za trendami. Jaka będzie najmodniejsza fryzura 2019 roku? Jeśli lubisz być na topie, koniecznie sprawdź, jaką fryzurę sobie sprawić.

Noszą ją Emma Stone i gwiazda Netflixa Charlotte Best. Z kolei użytkowniczki Pinteresta uznały tę fryzurę za prawdziwy hit tego roku! Czy pasuje każdemu? Na pewno każda może ją mieć, niezależnie od długości włosów. To cięcie to hit nadchodzącego sezonu.

Obowiązkowa grzywka baby bang

Ubiegłego roku najmodniejszy był long bob, za to w tym roku decydując się na najmodniejsze cięcie należy zdecydować się na grzywkę. Wielu nazywa ją baby bang – ma być krótka, jak za dawnych lat, gdy byliśmy dzieckiem (znana także jako baby fringe). Może być półokrągła, prosta albo postrzępiona. Mogą się na nie zdecydować panie z krótkimi i z długimi włosami.

Szał na baby bang zaczął się już wcześniej. Pinterest pod koniec roku opublikował listę największych trendów i liczba wyszukań „krótka grzywka” wzrosła w 2018 roku aż o 51%. Statystki mówią, że użytkowniczki Pinterest najczęściej szukały inspiracji dotyczących „grzywki powyżej brwi”, dlatego krótkie grzywki będą hitem nadchodzącego sezonu.

Gwiazdy podążają za trendem

Inspiracją dla wielu dziewczyn stały się słynne osoby, gwiazdy z czerwonego dywanu, które także zdecydowały się na krótką grzywkę. Na początku roku Bella Hadid zaprezentowała się w krótkiej grzywce udając się na bal Diora, a dwa miesiące później w jej ślady poszła Emma Watson, która zdecydowała się na krótką, wystrzępioną grzywkę podczas przyjęcia Vanity Fair Oscar Party w Beverly Hills.

Krótkie grzywki dominowały także na pokazie Miu Miu na sezon wiosna-lato 2019 podczas paryskiego tygodnia mody. Krótka grzywka Kai Gerber przypieczętowała te trend. Także Charlottę Best, gwiazdę serialu „Tidelands” Netflixa można podziwiać na ekranach w krótkiej grzywce. Zapewne wiele dziewczyn zdecyduje się nosić tak charakterystyczną, krótką grzywkę.

Jak Wam się podoba taki trend? Zdecydujecie się na najmodniejszą fryzurę 2019 roku?

źródło: dilei.it
źródło: alfemminile.com

@electricfeline lookin ? with her lil bob. ?

Post udostępniony przez Lindsay Levine (@lindsaythecurlygrl)

My little sister needed to shed some length and experience the magic of a bob. ??

Post udostępniony przez Lindsay Levine (@lindsaythecurlygrl)

You know you’re feeling your new haircut when you #bathroomselfie. Thanks @sarahhh__jean ?

Post udostępniony przez Lindsay Levine (@lindsaythecurlygrl)

PRZECZYTAJ TAKŻE: TE UBRANIA I DODATKI BARDZO DZIAŁAJĄ NA MĘSKĄ WYOBRAŹNIĘ. MĘŻCZYŹNI ZWARIUJĄ NA TWOIM PUNKCIE! – f7dobry.com

Polecam przepis na DOMOWE, CHRUPIĄCE PRAŻYNKI – f7kulinarne.com