Pamela Anderson „opowie prawdziwą historię” w filmie dokumentalnym Netflix

0
759
Pamela Anderson jest gotowa opowiedzieć swoją historię w nowym filmie dokumentalnym. Źródło: Twitter

Gwiazda ogłosiła „ostateczny” film o swoim życiu, z wyłącznym dostępem, w następstwie nieautoryzowanego serialu Hulu Pam & Tommy.

Pamela Anderson ogłosiła „intymny” i „ostateczny” nowy film dokumentalny na Netflix. Jak twierdzi sama bohaterka – jest gotowa, by opowiedzieć prawdę.

Aktorka i aktywistka ujawniła na Instagramie, że jej film wyląduje na streamie po kontrowersyjnym serialu Hulu Pam & Tommy, który powstał bez jej zgody i zaangażowania.

W oświadczeniu czytamy: „Moje życie. Tysiąc niedoskonałości. Milion błędnych wyobrażeń. Niegodziwe, dzikie i zagubione. Nic, czego można się spodziewać. Mogę Cię tylko zaskoczyć. Nie jako ofiara, ale ocalała. Żyję, by opowiedzieć prawdziwą historię”.

Rozrywka na najwyższym poziomie – polskie kasyno.

Dokument, który nie został jeszcze zatytułowany, pochodzi od reżysera Ryana White’a, którego autorami są filmy dokumentalne Netflix The Keepers i Ask Dr Ruth z 2019 roku; Wśród producentów będzie syn Anderson, Brandon Thomas Lee. Film dokumentalny będzie oferował wyłączny dostęp do Anderson, ekskluzywne wywiady z samą Pamelą oraz nigdy wcześniej niepublikowane materiały filmowe, materiały archiwalne i osobiste dzienniki aktorki.

W tweecie Netflixa dodano, że film „zaprezentuje intymny portret Pameli, która spogląda wstecz na swoją zawodową i osobistą drogę.”

Darmowe bonusy – Najlepsze bonusy w polskich kasynach

Ogłoszenie pojawia się wkrótce po premierze mini serialu Pam & Tommy, który skupia się na wydarzeniach, które doprowadziły do ​​opublikowania skradzionej seks taśmy z miesiąca miodowego Pameli Anderson i Tommy’ego Lee, z Lily James i Sebastianem Stanem w rolach głównych.

Produkcja rzekomo skontaktowała się z Anderson w sprawie powstającego serialu, ale gwiazda nie była zainteresowana i nigdy nie otrzymali odpowiedzi. „Miałam wielką nadzieję, że uda nam się skontaktować, dopóki nie zaczniemy kręcić” – powiedziała James w wywiadzie dla Porter, dodając, że kontaktowała się osobiście z Anderson. „Moim jedynym zamiarem było zadbanie o historię i autentyczne zagranie Pameli”.

Oto i oni: Legalni Bukmacherzy – Najlepsze zakłady bukmacherskie online

Osoby bliskie byłej aktorce „Słonecznego Patrolu” twierdzili, że gwiazda jest niezadowolona, że ten projekt istnieje. W maju 2021 r. Courtney Love twierdziła, że istnienie serialu powoduje „złożoną traumę” Anderson. Powiedziano również Entertainment Tonight, że było to „bardzo bolesne dla Pameli Anderson i każdego, kto ją kocha”.

wad

Brak postów do wyświetlenia