Pani Młoda miała sesję zdjęciową ze swoją nieuleczalnie chorą babcią. Wzruszająca chwila

0
521

Przyszła Panna Młoda Bretania Marr otrzymała druzgocące wieści w grudniu zeszłego roku dotyczące jej babci Ellen. Zdiagnozowano u niej raka piersi w 4 stadium. Rak rozprzestrzeniał się po ciele wiele miesięcy. Brittany otrzymała telefon, że rak babci rozprzestrzenił się teraz na kości.

Babcia Ellen zadzwoniła do Bretanii i powiedziała jej, że martwi się, że nie będzie mogła tańczyć na jej weselu. Bretania postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce.

Zdjęcie: facebook.com
Zdjęcie: facebook.com

„W zeszłym roku u mojej babci zdiagnozowano raka piersi w stadium 4 przed Bożym Narodzeniem” – napisała Brittany w poście na Facebooku.

„Guz był w jej lewej piersi, później rozprzestrzenił się po kościach w plecach. Rak zjadał jej kości, co spowodowało, że odczuła ekstremalny ból i łatwo łamała kości w plecach. Przyjmowała chemię i promieniowanie, od miesięcy nie mogła spać z bólu. O wstaniu z łóżka nie było mowy. Musiała nosić, jak to nazwaliśmy, skorupę żółwia, aby pomóc w utrzymaniu prostego kręgosłupa i pleców w celu wyleczenia. Babcia była pod kontrolą kilka miesięcy”.

Pewnego dnia otrzymałam telefon rano, że babcia miała bardzo silny ból w ramieniu i została wysłana, aby natychmiast udać się do lekarza i zrobić kilka testów. Dowiedziała się, że rak rozprzestrzenił się w 3 miejscach w ramieniu i że jak najszybciej musi przyjąć chemię.

Zadzwoniła do mnie i płakała jak dziecko mówiąc mi, że bardzo chce tańczyć na moim weselu. Zapewniałam ją, że właśnie tak będzie.

Pomyślałam sobie, że chciałabym uchwycić poprzez zdjęcia miłość, którą ją darzę i miłość, którą ona mi daje. Życie jest zbyt wyjątkowe i krótkie, gdy masz w swoim życiu wyjątkowych ludzi i masz ich za pewnik.”

Zdjęcie: facebook.com

Brittany wygrała konkurs na sesję zdjęciową z Copper + Pine, gdzie uchwycono „pierwsze spojrzenie”, kiedy babcia mogła ją zobaczyć w sukni ślubnej. Miały także taniec weselny i wymienił się listami.

„Tańczyłyśmy razem do„ I’m Gonna Love You Through It ”Martiny McBride” – napisała Brittany.

Czytaj: Ślubna sesja zdjęciowa została przerwana przez jelenia

Zdjęcie: facebook.com
Zdjęcie: facebook.com
Zdjęcie: facebook.com
Zdjęcie: facebook.com
Zdjęcie: facebook.com

Fotograf Mikayla Miller powiedziała Brittany, aby zaplanowała sesję zdjęciową w trakcie ślubu z Panem Młodym, a drugą z babcią.

„Rozpoczęłam ich sesję od robienia portretów. Tak naprawdę próbowałam się wycofać i pozwolić im cieszyć się czasem ze sobą” – napisała Miller na Facebooku. „Wyjęły listy, które napisały do siebie, otworzyły je i czytały razem”.

Zdjęcie: facebook.com

„Babcia Ellen czekała na polu, a ja kazałam jej zamknąć oczy i poczekać, aż Bretania będzie wystarczająco blisko, by dotknąć jej ramienia. Reakcja babci, kiedy w końcu ją zobaczyła, była najsłodszą rzeczą, po prostu przyłożyła ręce do twarzy. To był naprawdę najbardziej wzruszający moment, jaki kiedykolwiek uchwyciłam. ”

Zdjęcie: facebook.com

„Więź, którą łączy tę dwójka, jest absolutnie niewiarygodna. Właściwie nie wiem, co napisały w tych listach i nie spytałam, chociaż Brittany śmiała się z wspomnień, o których pisała babcia w swoim liście podczas ich czytania”.

Zdjęcie: facebook.com

„Taniec, który wspólnie zatańczyły, był prawdopodobnie najbardziej wzruszający. Brittany wybrała piosenkę i nie zdradziła babci, co będzie lecieć. To był jedyny moment podczas sesji, w której Bretania i babcia naprawdę, naprawdę, naprawdę płakały razem”.

Zdjęcie: facebook.com
Zdjęcie: facebook.com
Zdjęcie: facebook.com
Zdjęcie: facebook.com
Zdjęcie: facebook.com

Czytaj: Rozwiązała ponad 850 małżeństw wśród dzieci!