Pierwsza na świecie mobilna kręgielnia

0
760

Być może graliście już wcześniej w kręgle, ale nigdy nie graliście w mobilnej kręgielni.

Obsługująca obszar Southfield w stanie Michigan, Luxury Strike Bowling, to pierwsza na świecie mobilna kręgielnia, stworzona w 53-metrowej naczepie siodłowej. Prywatna kręgielnia na kółkach wyposażona jest w dwa tory oraz podniebny salon, który może pomieścić do 15 osób jednocześnie.

Wnętrze naczepy siodłowej wygląda zjawiskowo. Dzięki kolorowemu oświetleniu LED, 80-calowemu ekranowi teatralnemu i podwyższonym siedzeniom, wygląda jak kręgielnia z cegły i zaprawy. Najbardziej zauważalną różnicą są jednak względy, które poczyniono ze względu na ograniczoną przestrzeń przyczepy. Tor jest krótszy, a piłka waży około 1,3 kg.

Czytaj: Architekci zmienili przeznaczenie starych budynków i nadali im nowe życie

Terence Jackson Jr. jest osobą odpowiedzialną za to innowacyjne miejsce. „Kręgielnia Luxury Strike została stworzona, aby przesuwać granice i na zawsze zrewolucjonizować mobilny biznes i rozrywkę!”- mówi Jackson.

Jackson spędził lata na urzeczywistnianiu swojej wizji, która została spowolniona z powodu pandemii. Ostatecznie mobilna kręgielnia została uruchomiona 18 czerwca 2020 r.

Jeśli mieszkasz w pobliżu Southfield, dowiedz się więcej o możliwości rezerwacji Luxury Strike.

Luxury Strike Bowling to pierwsza na świecie mobilna kręgielnia.

Wewnątrz znajdują się dwa pasy ruchu i podwyższony salon.

Luxury Strike Bowling: Strona internetowa | Instagram | Facebook 

Czytaj: Zamrożone jezioro w Michigan zaczyna pękać. Wygląda jak z obrazów

Bluelink: TBG- We Go Beyond

johannesfloe.com – Art to remember