Pierwsza na świecie nadająca się do noszenia obroża klimatyzacyjna

0
287

Pierwsze na świecie urządzenie do noszenia na ciele z nawiewem zimnego powietrza.

Metaura Pro to rewolucyjny klimatyzator do noszenia, który powstał, aby zapewnić prawdziwe rozwiązanie chłodzące dla tych, którzy pocą się latem.

To pierwsze na świecie urządzenie klimatyzacyjne do noszenia na ciele, zdolne do ciągłego nawiewu zimnego powietrza, aby zapewnić użytkownikowi chłód.

Przełomowy inteligentny klimatyzator do noszenia. Metaura Pro został zaprojektowany tak, aby oferować pełną prywatną przestrzeń chłodzącą z inteligentną kontrolą aplikacji i inteligentnym systemem chłodzenia.

Urządzenie posiada dedykowaną aplikację i wykorzystuje sztuczną inteligencję do regulacji temperatury powietrza.

Metaura Pro jest napędzane silnikiem PWM z podwójnym turbodoładowaniem i modułami chłodzącymi, składającymi się z 26 lekkich elementów Fin, które owijają się wokół szyi użytkownika i rozpraszają ciepło. Silnik jest połączony z szybkim wentylatorem z tyłu urządzenia, który również rozprasza część ciepłego powietrza wokół szyi.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Metaura Pro to również płyta VC, chłodzony cieczą mechanizm wyrównujący ciepło, który „w połączeniu ze 121 parami specjalnych cząstek półprzewodnikowych tworzy efekt Peltiera”. Cały proces „skutecznie przekształca gorące temperatury w chłodne”.

Czytaj: Poznaj sposoby na ochłodzenie mieszkania w upalne dni.

„To, co wyróżnia Metaura Pro na tle konkurencji, to to, że wytwarza prawdziwe zimne powietrze o temperaturze niższej niż otaczająca temperatura otoczenia, odświeżając Cię podczas tych gorących letnich dni”, czytamy na stronie Metaura Pro. „W połączeniu z wydajnym chipem półprzewodnikowym i trzema przyjaznymi dla skóry płytami chłodzącymi, które całkowicie obejmują tył i boki szyi, Metaura Pro zapewnia prawdziwie osobistą, klimatyzowaną przestrzeń, która chłodzi całe ciało”.

Czytaj: Kraków inwestuje w kolejne elektrobusy

Obroża chłodząca Metaura Pro do noszenia jest zasilana szybko ładującą się baterią, która może zapewnić do 8 godzin chłodzenia na jednym ładowaniu. Urządzenie waży 435 gramów, co nie jest zbyt ciężkie, ale zdecydowanie zauważalne. Jedną z rzeczy, których producenci nie ujawnili na stronie produktu, jest poziom hałasu generowanego przez wentylatory, zwłaszcza w trybie chłodzenia.

Światowa wysyłka pierwszych jednostek jest spodziewana w maju tego roku.

wad

Brak postów do wyświetlenia