Pierwsze zwierzę, jakie dostrzegłeś na zdjęciu, ujawni to, co Cię teraz niepokoi

0
670

Bez względu na to, czy zdajesz sobie z tego sprawę, czy nie, nasz podświadomy umysł chwyta dokładnie to, kim jesteśmy, nie można go oszukać ani naruszyć. Twoje oczy widzą ogólny obraz, ale Twój umysł priorytetowo traktuje to, co pasuje do Twoich uczuć i co najbardziej Cię niepokoi w tym konkretnym momencie.

Lubię różne testy osobowości, dlatego co jakiś czas serwuję Wam nowe testy psychologiczne. Jednak pamiętaj, że to zabawa i nie bierz tego zbyt poważnie.

Co jako pierwsze zobaczyłeś na zdjęciu? Ujawni to, co Cię niepokoi w tym momencie. Sprawdź!

1⃣ Pantera

Jeśli jako pierwsze zauważyłeś panterę, największym powodem Twojego stresu jest Twój osobisty związek. Czujesz, że tracisz nić porozumienia z ukochaną osobą, a czasem nawet nie jesteś pewien, dokąd zmierza Twój związek. Cofnij się wspomnieniami do początku Waszego związku, pomyśl o tym, jak się czułeś. Może to wystarczy, aby porozmawiać z ukochaną osobą o tym, co Cię martwi. Komunikacja jest często kluczem do rozwiązywania problemów osobistych.

2⃣ Lew

Jeśli jako pierwsze zobaczyłeś lwa, to znak, że z trudem radzisz sobie ze wszystkimi obowiązkami, które od dawna dźwigasz. Jesteś tak przyzwyczajony do dbania o wszystko i opiekę nad wszystkimi, że zapomniałeś o sobie.

Twoja rodzina i przyjaciele myślą, że jesteś niesamowicie twardy i poradzisz sobie ze wszystkim, ale Ty czujesz, że jesteś na krawędzi i każdy drobiazg może Cię wyprowadzić z równowagi. Wiesz, nie ma nic złego w byciu trochę samolubnym od czasu do czasu. Czas w końcu pomyśleć o sobie i naładować baterię.

3⃣Zebra

Jeśli pierwszym zwierzęciem, jakim zobaczyłeś była zebra, to Twoim największym zmartwieniem jest Twoje zdrowie lub zdrowie kogoś z rodziny. Delikatnie zamartwianie się o zdrowie jest dobrą rzeczą, ponieważ zachęca do zdrowszego stylu życia. Jednak jeśli to zamartwianie się przerodzi się w lęk o zdrowie, może stać się to poważnym problemem. Nie ma sensu zamartwiać się o coś, czego nie można zmienić. Należy utrzymać życie na zdrowym poziomie i cieszyć się tym.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Wybierz jeden przedmiot i dowiedź się czegoś nowego o sobie. Ciekawy psychotest!

4⃣ Żyrafy

Jeśli żyrafy były pierwszymi zwierzętami, które widziałeś, martwisz się swoją pracą i czujesz się bardzo niepewnie finansowo. Niestety w dzisiejszych czasach wiele osób boryka się z długoterminową presją w pracy. Gdy gospodarka zwalnia, presja staje się jeszcze większa, ponieważ rynek pracy staje się bardziej konkurencyjny.

Z drugiej strony technologia rozwija się tak szybko, że wszyscy musimy ciągle uczyć się czegoś nowego, aby nadążyć. Jeśli uważasz, że Twoja praca się zmienia i wymaga nowych umiejętności, których musisz się nauczyć, bądź szczery wobec siebie i zacznij się kształcić lub popracuj nad tym.

5⃣ Niebieski ptak

Jeśli niebieski ptak był pierwszym zwierzęciem, jakim zobaczyłeś to znak, że czujesz się trochę zagubiony i samotny. W dzisiejszym społeczeństwie porozumiewamy się głównie za pomocą SMS-ów, e-maili i udostępnianych zdjęć. Jest to świetne, jednak wiele osób jest tak przyzwyczajonych do wirtualnej komunikacji, że nie czują się swobodnie rozmawiając z kimś face to facet. A kiedy czują się odizolowani i samotni, po prostu nie wiedzą, jak przełamać ten wzorzec.

6⃣ Dwa ptaki

Jeśli jako pierwsze zobaczyłeś te dwa ptaki, to znak, że czujesz się samotny. Chcesz porozmawiać z kimś o swoich uczuciach, ale nie czujesz się komfortowo, ponieważ uważasz, że nie są one ważne dla innych osób. Nie duś w sobie swoich uczuć i ufaj swoim przyjaciołom i rodzinie. Zawsze byłeś bardzo niezależną osobą i przez lata nauczyłeś się nie wyrażać żadnych emocji. A każdy ma uczucia i nie ma w tym nic złego, że pokażesz je światu.

Dlatego Twoi znajomi mogą nawet nie zdawać sobie sprawy, że potrzebujesz się komuś wygadać i powiedzieć o swoich uczuciach. Pamiętaj, że dzielenie się uczuciami nie oznacza słabości.

I jakie zwierzę zobaczyłeś jako pierwsze? Dobrze to zinterpretowaliśmy? Daj znać w komentarzu.

Źródło i zdjęcia: brightside.me

Jesteś z Krakowa? Koniecznie zerknij do f7krakow.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie zerknij do 
f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie zerknij di 
f7warszawa.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie zerknij do 
f7lodz.pl
Jesteś z innego miasta? Koniecznie zerknij do 
f7city.pl