Pies stał się tatą dla osieroconych kaczątek.

0
840

Labrador Fred jest bardzo odpowiedzialnym „mężczyzną”. Czy ktokolwiek z nas wyobrażał sobie, że zobaczy psa w roli ojca dla kaczątek? Właściciele Zamku Mountfitchet nie musieli sobie tego wyobrażać, ich 10-letni labrador postanowił zostać pupilem dla stada kaczątek.

Bycie samotnym rodzicem jest bardzo trudne, ale jednocześnie bardzo satysfakcjonujące. Fred, uroczy, starszy labrador zaopiekował się osieroconymi kaczątkami, które pod jego matczyną łapą łapką spędziły kilka tygodni, po tym, jak personel odnalazł zagubione rodzeństwo chodzące po posesji.

Pracownicy zmartwili się, że kaczątka sobie nie poradzą, ale Fred natychmiast się nimi zajął i od tego czasu opiekował się maluszkami.

zdjęcie: instagram.com

Jeremy Goldsmith, dyrektor Zamku Mountfitchet, powiedział: „Wiedzieliśmy, że kacza matka u nas gniazduje, a potem nagle pojawiły się te kaczątka, ale nigdzie ich matki już nie było. Uważam, że to prawdopodobnie sprawka lisa. ”

Jeremy, który jest również właścicielem Freda, dodał: „Fred ma cudowną naturę. Kochają go wszyscy”. Właściciel mówi, że widział Freda pływającego z kaczątkami w fosie zamkowej oraz jak nosi kaczuszki na swoim grzbiecie, gdy cała gromadka się zmęczy.

To nie pierwszy raz kiedy Fred okazał pomoc. W zeszłym roku Jeremy i jego żona znaleźli na poboczu drogi ranną wiewiórkę i nazwali ją Pchełka. Spędziła u nich sześć miesięcy, mieszkając w rodzinnej kuchni, często z Fredem u boku.

Teraz już nie dziwi fakt, że labrador o tak dużym serduchu zaopiekował się gromadką osieroconych kaczuszek. Fred chętnie je wychowywał, gdy ich mama się nie odnalazła. Fred został ojcem dla 15 kaczątek.

zdjęcie: instagram.com

Powiększona rodzina przechadzała się po Zamku Mountfitchet, rozkoszując się słońcem i podziwiając widoki. Rodzina Goldsmithów z wdzięcznością dzieli się niesamowitymi zdjęciami Freda i jego kaczątek na Instagramie, na profilu o nazwie @mountfitchetcastle.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Szokująca akcja PETA – grillowany „pies” w centrum miasta

zdjęcie: instagram.com

Widać, jak Fred leży na trawie na terenie Zamku, a jego adoptowane dzieci siedzą u jego boku. Na jednym zdjęciu widać, jak 9 kaczuszek siedzi na jego plecach. To naprawdę uroczy widok.

Fred nie jest jedynym zwierzęciem, który żyje na terenie 10-hektarowego średniowiecznego zamku. Są tam też pawie, jelenie, kozy i gęsi.

zdjęcie: instagram.com
zdjęcie: instagram.com


zdjęcie: instagram.com

Koniecznie odwiedź naszą stronę f7city.pl