Polska jest pierwszym krajem, w którym Netflix wyłączył darmowy okres próbny

0
640

fot: źródło

Jeśli jeszcze nie jesteście użytkownikami Netflixa – mamy dla Was złe wieści. Platforma rezygnuje z darmowego, miesięcznego okresu próbnego. Dotychczas, jeśli ktoś chciał „zainwestować” w Netflixa, miał możliwość sprawdzenia, czy platforma aby na pewno mu się spodoba i z tego tytułu przysługiwało mu 30 dni bezpłatnego korzystania z serwisu. Po upływie czterech tygodni, trzeba było podjąć decyzję, czy kontynuujemy subskrypcję bądź z niej rezygnujemy. Okazuje się jednak, że w naszym kraju Netflix odchodzi od tego pomysłu tłumacząc się, że przyczyną usunięcia darmowego miesiąca są testy funkcjonalności.

fot: źródło

Przeczytaj: Znaleziono aż 40 kg plastiku w żołądku wieloryba!

Testujemy dostępność i czas trwania bezpłatnej wersji próbnej, aby lepiej zrozumieć wartość platformy Netflix dla użytkowników. Testy te zazwyczaj różnią się pod względem czasu ich trwania i regionów, w których występują. Nie muszą też oznaczać wprowadzenia testowanych zmian na stałe. – tak brzmi oficjalne oświadczenie najbardziej popularnej, internetowej platformy. Daje to nam nadzieję na przywrócenie dawnego stanu rzeczy, jednak to Polska jest JEDYNYM krajem, z którego zniknęła opcja bezpłatnego, 30-dniowego użytkowania z serwisu. Krążą plotki, jakoby miało to za zadanie ukrócenie tak zwanego „cwaniactwa” – niestety, wiele osób co miesiąc zakłada nowe konta, aby móc oglądać filmy i seriale za darmo… Jeśli darmowy miesiąc miałby zniknąć na stałe, wszyscy na pewno dadzą radę – w końcu ceny za subskrypcję – w stosunku do oferty – wcale nie są wielkie. Jednak jeśli okaże się, że plotki o podwyżce abonamentu okażą się prawdziwe, wiele obecnych użytkowników Netflixa po prostu z niego zrezygnuje. Monitorujemy sprawę na bieżąco!

fot: źródło

Sprawdź: f7poznan

Uważacie, że usunięcie darmowego miesiąca próbnego wpłynie na ilość użytkowników Netflixa?

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułZnaleziono aż 40 kg plastiku w żołądku wieloryba!
Następny artykułKobieta z Boliwii buduje domy dla ubogich z plastikowych butelek!
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.