Priscilla Beatrice, brazylijska sobowtórka Rihanny

0
483

Sobowtóry gwiazd nie są niczym nowym, ale rzadko można znaleźć taki, który przypomina oryginał tak bardzo, jak brazylijska Priscilla Beatrice przypomina ikonę popu Rihannę.

Priscilla Beatrice może nie jest jedyną sobowtórką Rihanny, ale zdecydowanie jest najbardziej znaną. Z ponad 476 000 obserwujących na Instagramie i 2,4 miliona obserwujących na TikTok, można powiedzieć, że sama jest sensacją mediów społecznościowych. Wyrobiła sobie markę, podszywając się pod supergwiazdę Barbadosu zarówno w Internecie, jak i w różnych miastach na całym świecie, a fani Rihanny gromadzą się, by zdobyć autograf lub zrobić sobie z nią zdjęcie. A kto mógłby ich winić? Podobieństwo jest tak niesamowite, że można by pomyśleć, że była identyczną siostrą bliźniaczką Rihanny.

Czytaj: Najbardziej skandaliczne stroje gwiazd w historii: Diana, Rihanna i inni

Podobieństwo Beatrice do Rihanny sprawiło, że kobieta zaczęła występować w telewizji krajowej w jej rodzinnym kraju, Brazylii, a nawet przyciągnęła uwagę artystki, którą naśladuje. Sama Rihanna skomentowała jeden z klipów swojej sobowtórki.

Instagram

Priscilla Beatrice po raz pierwszy stała się popularna w Internecie ze względu na swoje niesamowite podobieństwo do Rihanny w 2020 roku, kiedy The Shade Room udostępniło jeden z jej klipów naśladujących idolkę i od tego czasu jej popularność stale rośnie.

Czytaj: Łódź Design Festival w tym roku pod hasłem RE:GENERACJA

Instagram

Chociaż łatwo przypisać sukces Beatrice wyłącznie przypadkowi, w rzeczywistości influencerka włożyła dużo pracy, studiując makijaż, styl i maniery Rihanny, aby doskonale ją naśladować. Nałożenie makijażu na sesję może zająć 29-latce ponad godzinę, i to z pomocą jej zespołu, inaczej zajęłoby to jeszcze więcej czasu.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Instagram

Brazylijka powiedziała, że rozpoczęła karierę jako odtwórczyni po tym, jak jej przyjaciele powtarzali jej, że wygląda jak Rihanna. Zaczęła koncentrować się na naśladowaniu gwiazdy popu, wkrótce potem ludzie zaczęli ją obserwować, a jej profile online zaczęły się rozrastać. Dziś jest w stanie zarabiać na życie jako influencerka online.

Możecie obserwować jej profil na Instagramie priscila.beatrice i śledzić na TikToku.

Instagram
Instagram
Instagram