Producent bielizny wprowadza linię koronkowej bielizny dla mężczyzn

0
395
Zdjęcie: Wacoal

Japoński producent bielizny Wacoal wypuścił niedawno linię koronkowych bokserek dla mężczyzn, które są uważane za seksowne i funkcjonalne.

Koronkowa bielizna nie brzmi zbyt męsko, ale renomowana firma bielizny Wacoal nie ruszyła z tym projektem na ślepo.

W listopadzie ubiegłego roku przetestowali potrzeby konsumentów i rynek, oferując koronkowe Bokserki Lace na japońskiej platformie crowdfundingowej Makuake.

Firma od razu widziała, jaka rzecz jest najchętniej kupowana. Zaplanowali skromny cel crowdfundingowy w wysokości 300 000 jenów (niecałe 11 tys. złotych), a zarobili o 1090% więcej, czyli około 3,27 miliona jenów (ponad 115 tys. zł). Bokserki Lace trafiły od razu do produkcji, a teraz firma Wacoal oferuje całą linię, która składa się z siedmiu kolorów.

Aby dostosować delikatny materiał, jakim jest koronka, do męskiej klienteli, firma Wacoal zmodyfikowała tkaninę, czyniąc ją mocniejszą i bardziej rozciągliwą, chociaż nie można tego stwierdzić po motywach kwiatowych, które zdobią bieliznę. Mówi się, że koronkowe bokserki mają taką samą trwałość jak zwykłe bokserki męskie Wacoal.

Zdjęcie: Wacoal

Wacoal opisuje swoje nowe Bokserki Lace jako zarówno piękne, jak i funkcjonalne, zapewniające lepszą oddychalność, a przezroczystość materiału zwiększa przepływ powietrza.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Zdjęcie: Wacoal

Starannie uformowana przednia część koronkowej bielizny została zaprojektowana tak, aby mocno umocować męskie przyrodzenie na miejscu, dzięki czemu jest wygodna do noszenia przez długi czas. Czy znajdzie się kobieta, której nie spodoba się koronkowa bielizna na męskim ciele?

Czytaj: Gdzie pojeździmy na łyżwach w Krakowie?

Zdjęcie: Wacoal

Bokserki Lace są dostępne w sklepie internetowym Wacoal i na Amazon za 3960 jenów (140,23 zł) za parę. Z pewnością nie jest to najtańsza bielizna, ale warto w to zainwestować! Koronka jest najwyraźniej bardzo popularna w Japonii.

A pamiętacie, jak niemiecka firma Maverick Swim wprowadziła na rynek przezroczyste plastikowe szorty dla mężczyzn? Te szorty niewiele pozostawiają wyobraźni.