Sashimi na talerzu to prawdziwe dzieła sztuki

0
1002

Wiele osób zgodzi się, że sashimi (japoński przysmak złożony z surowych ryb, owoców morza lub mięsa ładnie pokrojonego na cienkie kawałki) jest jednym z najlepszych sposobów na delektowanie się jedzeniem.

Nie tylko możesz skosztować cienko krojonych owoców morza w ich najświeższych smakach, ale także ten przysmak stał się ostatnio sławny jako forma sztuki. Na talerzu wygląda jak jakiś obraz, a nie jak jedzenie.

Pewien mężczyzna, znany pod nickiem mikyoui0, nigdy nie miał pracy związanej ze sztuką lub projektowaniem. Za to ma jednak syna, którego chciał uczyć przygotowywania posiłków, a także wzbudzić w nim miłość do gotowania. Postanowił myśleć nieszablonowo i przekształcić proces uczenia się w zabawę, robiąc sztukę z jedzenia.

Latem ubiegłego roku zaczął przygotowywać dania z rybami, dlatego była to idealna okazja do rozpoczęcia procesu uczenia się! Mężczyzna nauczył syna, jak kroić i przygotowywać sashimi, a cały proces nauki stał się świetną zabawą, w której był w stanie tworzyć niesamowite stworzenia i tworzyć doskonałe dzieła sztuki.

Zabawne jest to, że ucząc swoje dziecko, sam także bardzo to polubił.

Więcej informacji: Instagram

1. Bogini ognia

Mężczyzna nauczył się wielu trudnych technik z filmów na YouTube i innych przydatnych poradników w Internecie. Śledził także wielu znanych profesjonalnych szefów kuchni na Instagramie i odtwarzał ich potrawy, które widział na ich zdjęciach i filmach.

Zaczął spędzać więcej czasu na tworzeniu trudniejszych stworzeń, więc jego umiejętności stawały się coraz lepsze. Nagle stało się to jego największym hobby i nową pasją.

2. Biały żuraw

3. Alraune

Jego sekretem tworzenia doskonałych sashimi jest stosowanie różnych rodzajów ryb i innych jadalnych składników, dzięki czemu tworzy tak piękne stworzenia sashimi i czyni je bardziej realistycznymi.

Ponadto należy zachować cierpliwość, ponieważ proces ten wymaga dużo czasu i skupienia się na szczegółach. Trzeba przyznać, że tworzenie sztuki sashimi nie jest dla wszystkich! Mężczyzna przywiązuje dużą wagę do szczegółów, dlatego wszystkie jego dzieła wyglądają tak doskonale.

Czytaj: Jedzenie czekolady pomaga schudnąć, naprawdę!

4. Huśtanie się na wietrze

5. „Zaplątani

Jego prace są bardzo różnorodne – od animowanych postaci po hipnotyzujące żurawie. Jednak większość z nich przedstawia sceny z życia. Tworzy dziewczęta huśtające się na wietrze, dwoje kochanków całujących się w noc poślubną, piękne bawiące się syreny, księżniczki radośnie świętujące wiosnę i wiele więcej. Te sceny wyglądają jak piękne bajki opowiadane dzieciom.

6. Noc poślubna

Mężczyzna obecnie ma 27,2 tys. obserwujących na Instagramie, którzy są zafascynowani jego dziełami kulinarnymi. Wielu z nich może myśleć, że jest światowej sławy szefem kuchni i nawet nie uwierzyliby, że jest samoukiem, który po prostu chciał zaszczepić swojemu dziecku miłość do przygotowywania jedzenia.

7. Gołąb z liściem

8. Duch lasu

Jeśli jesteś rodzicem, prawdopodobnie zgodzisz się, że codzienne przygotowywanie jedzenia dla swoich dzieci wymaga pewnych super-mocy. Wielu rodziców uważa, że będzie to dla nich łatwe i przyjemne zadanie, dlatego na początku są entuzjastyczni i optymistyczni. Jednak po licznych niepowodzeniach (spowodowanych głównie przez dzieci, które nie chcą jeść przygotowanego jedzenia), zdają sobie sprawę, że zadanie to jest przytłaczające i trudne.

9. Elementy ognia

10. Jednorożec z właścicielką

Po pewnym czasie przygotowywanie posiłków dla dzieci staje się misją, którą większość rodziców musi wypełniać każdego dnia. Jeśli misja się powiedzie, będzie to bardzo satysfakcjonujące, a rodzice poczują się spokojni, ale w przypadku niepowodzenia zostaną pokonani i niepewni.

Jeśli jesteś jednym z tych rodziców, zalecamy pójście za przykładem tego ojca i przekształcenie zmagań z jedzeniem w kreatywne zajęcie, które będzie zabawne nie tylko dla Twojego dziecka, ale także dla Ciebie!

11. Królowa śniegu

12. Urzekający anioł

13. Biały smok

14. Samuraj

15. Dziewczyna w ogrodzie

16. Bojownik wspaniały

17. Sword Dance

18. Zabawa w syreną

19. Pegaz

20. Snowboarding

21. Dziewczynka

22. Samuraj

23. Dziewczyna na wietrze

24. Smok chiński

25. Anioł

26. Anioł

27. Gwiazda Rocka

28. Siła muzyki

29. Strzała miłości

Czytaj: W INDONEZYJSKIEJ RESTAURACJI PODCZAS SPOŻYWANIA POSIŁKU RYBY ROBIĄ TOBIE PEDICURE