Sąsiedzi napisali list do basisty, który grał po nocach

0
517

Ten, kto mieszka w mieszkaniu, ten wie, że należy brać pod uwagę sąsiadów, którym może czasami coś przeszkadzać. Pewni sąsiedzi napisali zabawny list go gitarzysty, który dopiero uczył się grać, i co gorsza grał po nocach.

Mieszkańcy bloków wiedzą, że w mieszkaniach wszystko słychać. Co chwila jakiś sąsiad robi remont, ktoś inny za głośno słucha muzyki, a jeszcze inni za głośno grają na instrumencie.

W tym przypadku chodzi o chłopaka, który trenuje grę na basie. A jak wiadomo, na początku nauki granie nie brzmi za ciekawie. Wyrozumiali sąsiedzi napisali do chłopaka list, w którym udzielili mu kilku wskazówek, oraz zaproponowali inny repertuar.

Czytaj: Ćwiczenia ruchowe i oddechowe w Operze Wrocławskiej dla osób po COVID-19

Na facebookowym profilu “Zaufaj mi, jestem Architektem” pojawiło się zdjęcie zabawnego listu sąsiadów do lokatora, który po nocach ćwiczy grę na basie. Nie dość, że sąsiedzi zasugerowali mu, które riffy dobrze mu szły oraz co można zrobić, by nie przeszkadzać nocą innym lokatorom, to jeszcze stworzyli listę życzeń z utworami.

Oczywiście sąsiedzi zasugerowali chłopakowi, aby ten przestał grać nocą, ale trzeba przyznać, że to wyjątkowo kulturalne i mało agresywne zwrócenie uwagi. A jak wiemy, bywa to różnie… Sąsiedzi wykazali się dużym poczuciem humoru i wyrozumiałością.

Oby miłośnik gitary basowej zrozumiał, że w nocy nie należy przeszkadzać mieszkańcom.

Oto zdjęcie listu sąsiadów:

Źródło: Facebook

Warto też posłuchać: Piękny cover „Africa” zagrany na 4 gitarach (VIDEO)

johannesfloe.com – Art to remember

Szukasz pracy? Koniecznie zajrzyj na pl.jooble.org