Seksowne zdjęcia z kalendarza australijskich strażaków na 2023 rok

0
206
Kalendarz australijskich strażaków jest tradycją od ponad 30 lat.

Powstał kolejny kalendarz z udziałem australijskich strażaków i przeuroczych zwierzaków. Wpływy ze sprzedaży kalendarzy pójdą na cele charytatywne.

Od ponad 30 lat kalendarz australijskich strażaków przyniósł australijskim organizacjom charytatywnym miliony dolarów. Każdego roku członkowie straży pożarnej pozują do przyciągających wzrok zdjęć, aby wesprzeć wiele organizacji charytatywnych. Te organizacje charytatywne wspierają badania medyczne i dobrostan zwierząt. Do tej pory kalendarz zebrał ponad 3,2 miliona dolarów na cele charytatywne!

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Teraz z przyjemnością przedstawiamy kalendarz na 2023 roku. W tym roku dostępna jest również nowa edycja przedstawiająca strażaków w dżinsach. Trzeba przyznać, że strażacy prezentują się jak zwykle bardzo seksownie! Legendarny kalendarz australijskich strażaków świętuje swoje 30-lecie w 2023 roku.

David Rogers, dyrektor projektu, podzielił się swoimi przemyśleniami na temat ważnej rocznicy i tego, co przyniesie przyszłość, i udzielił kilku rad, jak zadbać o taką formę, jak strażacy z różnych wydań kalendarza.

Poniżej możesz przyjrzeć się strażakom, którzy pomagają chronić Australię — w całej okazałości. I pamiętaj, kupując dowolną edycję kalendarza 2023 wspierasz różne projekty charytatywne, a także pomagasz potrzebującym zwierzętom, tak jak co roku.

Tymczasem, jeśli chciałabyś rzucić okiem na zdjęcia z poprzednich edycji Australijskiego Kalendarza Strażaków, sprawdź nasze wcześniejsze artykuły: Australijscy strażacy pozują ze zwierzętami do kalendarza na 2020 rok oraz Australijscy strażacy pozują do kalendarza na rok 2021, a zdjęcia są jak zawsze gorące!

Więcej informacji: Facebook | Instagram | TikTok | YouTube | AustralianFirefightersCalendar.com

Strażacy należą do najbardziej zaufanych zawodów w Australii i za granicą. I nic dziwnego — narażają własne zdrowie i bezpieczeństwo, aby ratować życie innych. A w wolnym czasie niektórzy z nich oddają i wspierają projekty charytatywne. Jednym ze sposobów, w jaki to robią, jest wydawanie co roku kalendarza australijskich strażaków.

Fundusze ze sprzedaży kalendarzy w ciągu ostatnich 30 lat wspierały badania medyczne mające na celu znalezienie lepszych metod leczenia ciężkich oparzeń u dzieci. Co więcej, projekt ma dumną historię wspierania schronisk dla zwierząt i australijskiej przyrody. Będzie to kontynuowane w przyszłości.

David, dyrektor projektu kalendarza, zdradził, że 30 lat to bardzo długo. Tylko wtedy, gdy zatrzymasz się i pomyślisz, to zdasz sobie sprawę, jak długi to naprawdę jest okres. Wielu strażaków, którzy pozowali na pierwszych zdjęciach, przechodzi teraz na emeryturę.

Czytaj: Krakowscy specjaliści na liście najbardziej wpływowych naukowców na świecie

„Jedyną rzeczą, którą zauważyliśmy, jest to, że faceci, którzy pojawili się w pierwszych kalendarzach, są teraz na emeryturze ze straży pożarnej i mają od 59 do 60 lat. To naprawdę daje poczucie, jak długo istnieje ten kalendarz” – powiedział David.

Według dyrektora projekt będzie miał ten sam przebieg w przyszłości. „Planujemy pozostać wiernym temu, co nasi fani tak bardzo lubią w kalendarzach, więc bez większych zmian w wyglądzie kalendarza” – powiedział.

Jednak w czasie, jaki australijscy strażacy spędzą za granicą, nastąpią „duże zmiany”. „Planujemy udać się do Europy, Azji i z powrotem do Stanów Zjednoczonych w przyszłym roku. Mamy nadzieję, że będziemy mogli podróżować, aby spotkać się z naszymi fanami i promować wiadomości, które są ważne dla kalendarza”, David podzielił się niektórymi planami. Mają wielu fanów prawie w każdym kraju i chcą wszystkich odwiedzić.

David zdradził ile czasu i wysiłku potrzeba, by wyglądać tak dobrze, jak strażacy na zdjęciach. Powiedział, że tak naprawdę nie ma żadnych skrótów: wszystko sprowadza się do dyscypliny, konsekwencji i poświęcenia.

„Dopasowanie się do kalendarza wymaga miesięcy diety i ćwiczeń. Strażacy naprawdę muszą przybrać jak najlepszą formę do sesji zdjęciowej do kalendarza, ponieważ zdobycie zdjęcia w kalendarzu jest niezwykle konkurencyjne – wyjaśnił.

„Chłopaki lubią mówić: „Więcej brzuszków, mniej obiadów”. Nie ma dróg na skróty, trzeba wykonać pracę.

Sześciu strażaków z kalendarza zostało zaproszonych do Los Angeles, aby pojawić się w Kelly Clarkson Show w październiku, z okazji 30-lecia. To największy talk-show w USA. Co więcej, strażacy pojawili się również w ACCESS Hollywood, Entertainment Tonight i Good Morning LA.

Po 3 latach niemożności podróżowania z powodu blokad i ograniczeń, wszyscy chcieli ponownie odwiedzić Stany.

Kalendarze australijskich strażaków są nierozerwalnie związane z chęcią niesienia pomocy innym przez straż pożarną. Na przykład kalendarz z psami zawiera strażaków z psami ratowniczymi z Safe Haven Animal Rescue i All Breeds Canine Rescue.

Tymczasem kalendarz z końmi zawiera konie terapeutyczne z Healing Hooves. A wszystkie tegoroczne koty były odratowane przez Best Friends Felines. Strażacy mają nadzieję zainspirować ludzi do adopcji zwierzaka z jednej z tych organizacji.

Najpopularniejszą edycją kalendarza jest zawsze wersja mieszana. Stworzone 5 lat temu wydanie za każdym razem zawiera koalę na okładce i jest to zdjęcie, na którym wszyscy strażacy chcą się znaleźć.

Kalendarz Australijskich Strażaków będzie nadal wspierać amerykańskie organizacje charytatywne już drugi rok z rzędu. Wspierają Rescue Rebuild, program renowacji schronisk Greater Good Charities, który rekrutuje wolontariuszy do renowacji schronisk dla zwierząt, schronisk dla osób z przemocy domowej, mieszkań dla weteranów i schronisk dla bezdomnych. Firma Rescue Rebuild przeprowadziła 175 renowacji, które pomogły ponad 3,2 tys. osób i ponad 720 tys. zwierząt.

Tymczasem wśród australijskich organizacji charytatywnych i organizacji wspieranych przez kalendarz są: Council of Australian Volunteer Fire Associations, Kids With Cancer Foundation, Byron Bay Wildlife Hospital, Australian Seabird Rescue, Fauna Rescue of SA, Healing Hooves, Native Animal Rescue, Wildcare Inc, Safe Haven Animal Rescue, Best Friends Felines i All Breed Canine Rescue Inc.

Strażacy ujęci w kalendarzu są niezwykle obowiązkowi i pokorni. Służą jako pozytywne wzory do naśladowania dla Australijczyków z daleka i blisko. Matt Ross, strażak Fire Rescue Victoria, powiedział: „Chociaż proces selekcji do straży pożarnej był długi i niezwykle konkurencyjny, był wart wysiłku. W straży pożarnej znalazłem bardziej skoncentrowaną na społeczności i satysfakcjonującą karierę. Ze względu na poważny charakter gaszenia pożarów, uznałem za konieczne podniesienie ogólnego poziomu sprawności, aby nadążyć za rygorami pracy”.

Tymczasem Brenden Purvis, strażak Królewskich Australijskich Sił Powietrznych, powiedział: „Służenie w Straży Pożarnej wraz z członkami mojej społeczności zainspirowało mnie do dalszej służby dla mojego kraju. Kiedy byłem wystarczająco duży, zaciągnąłem się do Królewskich Australijskich Sił Powietrznych. Zanim wyjechałem na moją pierwszą misję zagraniczną, udało mi się również przekonać moją mamę, aby również zaangażowała się w organizację Straży Pożarnej. Mama nadal służy w Straży Pożarnej, znacznie przekraczając liczbę lat, które tam spędziłem. Zaangażowanie mamy w służbę naszej społeczności napawa mnie ogromną dumą”.