Serena Williams i jej córka wystąpiły razem w reklamie

0
486

Serena Williams i jej 3-letnia córka Alexis Olympia Ohanian Jr. zadebiutowały razem jako modelki dla marki Stuart Weitzman w kolekcji na wiosnę 2021 roku.

Serena Williams jest twarzą firmy, a także zaprojektowała kolekcję sandałów i butów na wiosenny sezon. Kolekcja zatytułowana „Footsteps to Follow” przedstawia duet matki i córki, które pozują w pasujących stylizacjach. To ich pierwsze wspólne przedsięwzięcie modowe.

„Przygody Sereny i Olympii trwają nadal” – napisała Williams pod wideo, na którym są razem.

W klipie dokumentującym sesję Serena i jej córka powtarzają słowa: „Miłość”, „Siła”, „Marzenie”, „Piękno”, „Inteligencja”.

„Bycie na planie z Olympią i kręcenie tej kampanii wiele dla mnie znaczyło i jest to chwila, której nigdy nie zapomnę” – powiedziała Williams w oświadczeniu.

„Ona jest mini Sereną; jest taka słodka i jest taka zabawna. Budząc się każdego dnia i widząc ją tak szczęśliwą, że mnie widzi, to uczucie, którego nigdy bym nie pomyślał, że doświadczę. Podczas gdy próbuję ją nauczyć, jak wywierać pozytywny wpływ, ona w rzeczywistości uczy mnie, jak być silniejszą osobą każdego dnia. To najlepsza część bycia mamą” – mówi gwiazda tenisa.

Serena zaznacza, że nie wie, co jej córka będzie robić w życiu. Ma jednak nadzieję, że pójdzie w jej ślady. 

Czytaj: Portrety z całego świata, które pokazują więź między matkami i ich dziećmi

Serena Williams i jej córka noszą pasujące kreacje do najnowszej kampanii reklamowej Stuarta Weitzmana na wiosnę 2021 roku. Instagram

Williams, która jest również globalnym ambasadorem Stuarta Weitzmana, ma na sobie białą sukienkę z długim rękawem podczas jednej ze scen kampanii.

Na innym zestawie zdjęć obie mają na sobie czarne body wraz z dopasowanymi klapkami i promiennymi uśmiechami.

– Zawsze kochałam modę. Pamiętam, że kiedy byłam dzieckiem, moja mama szyła nam wszystkie stroje (…). Nauczyła nas, jak to robić. Szyłam ubrania dla lalek ze starych skarpet – przyznała w rozmowie z „Business of Fashion” Serena , pytana dlaczego zdecydowała się stworzyć własną modową linię.

Williams po szkole średniej dostała się nawet do szkoły artystycznej. Od 2000 do 2003 roku studiowała modę w Art Institute of Fort Lauderdale na Florydzie. Jednak wtedy ważniejsza była kariera tenisowa. Teraz Williams ma czas na swoją drugą pasję, jaką jest moda.

Czytaj: Lekkoatletyczne Mistrzostwa Polski w Poznaniu już w czerwcu

Instagram

Williams jest również widoczna w kilku innych stylizacjach z nadchodzącej linii Stuarta Weitzmana, na nogach widzimy sandały gladiatorki i klapki na obcasie z kwadratowym obcasem.

„Stworzyłem tę kolekcję, kierując się celowym, pomysłowym podejściem do projektowania, inżynierii i rzemiosła” – powiedział Edmundo Castillo, globalny szef projektowania Stuart Weitzman. „Style oferują odnowione i ośmielone poczucie funkcjonalności i mody, aby podnieść niezobowiązującą elegancję współczesnej kobiety”.

W połączeniu z niesamowitymi nowymi zdjęciami kampanii i świeżą ofertą butów, firma kontynuuje również trwające partnerstwo filantropijne z Vital Voices Global Partnership, międzynarodową organizacją non-profit zaangażowaną w inwestowanie w kobiety liderki, które wykorzystują swój głos do wprowadzania zmian społecznych w swoich społecznościach.

Ponadto Williams i Stuart Weitzman współpracowali z założycielką i dyrektorem generalnym InHerShoes Movement, Judith Martinez.

InHerShoes non-profit koncentruje się na umożliwieniu kolejnemu pokoleniu dziewcząt i kobiet życia bez strachu i przedefiniowaniu swojej przyszłości poprzez jedno pytanie: „Co byś zrobiła, gdybyś była o 1% bardziej odważna?”

johannesfloe.com – Art to remember

wad

Brak postów do wyświetlenia