Słonik jadł trzcinę cukrową, a potem ukrył się za słupem lampy

0
696

Uroczy mały słonik zostaje przyłapany na jedzeniu trzciny cukrowej, a później próbuje ukryć się za wąskim słupem lampy.

W Tajlandii żyje na wolności około 2000 słoni, a jeden z nich trafił na pierwsze strony gazet w tym tygodniu.

Słoniątko zostało uchwycone kamerą w Chiang Mai w północnej Tajlandii, popełniając najbardziej bezczelną „zbrodnię” w historii – zabawny słoń jadł trzcinę cukrową na farmie i podeszli do niego miejscowi ludzie.

Aby nie dać się złapać, urocze maleństwo schowało się za wąskim słupem, przez co lokalni rolnicy i tysiące ludzi w Internecie wybuchli śmiechem.

Więcej informacji: Facebook

Ten mały słoń stał się bardzo popularny, gdy próbował ukryć się za wąskim słupem po tym, jak miejscowi przyłapali go na jedzeniu trzciny cukrowej.

Zdjęcie:  วีรวัฒน์ พรหมเมือง

Czytaj: Indie: słoń grzebał w śmieciach, jadł resztki z plastiku. Smutny widok

Słoniątko najwyraźniej zaszło na farmę trzciny cukrowej i zdecydowało się na małą, słodką ucztę. Jednak prawdopodobnie słonik nie spodziewał się, że ludzie go znajdą, więc kiedy to zrobili, maluch schował się za wąskim słupem, wierząc, że nikt nie zobaczy uroczego intruza. Kiedy miejscowa ludność oświetliła słonia i jego widoczną kryjówką, mimo to pozostał on nieruchomo w nadziei, że nie zostanie zauważony.

Zabawne zdjęcie zostało pierwotnie udostępnione na Facebooku 16 listopada. Podpis, przetłumaczony z języka tajskiego, brzmiał: „Zachowaj spokój. Funkcjonariusze nie zobaczą. Kontynuujmy jedzenie trzciny cukrowej”.

Bez wątpienia zdjęcie zebrało setki polubień. Urocze zdjęcie szybko rozprzestrzeniło się na inne platformy mediów społecznościowych, w tym Twitter, Imgur i Reddit.

Najwyraźniej słonie absolutnie kochają jeść trzcinę cukrową i bardzo się starają, aby ją zdobyć.

susantananda3

Czytaj: Zakaz jazdy na słoniach w Kambodży w Angkor Wat od 2020 roku

Bluelink: TBG- We Go Beyond

johannesfloe.com – Art to remember

wad

Brak postów do wyświetlenia