Śmieszne przyczyny rozwodów

0
1070
Zdjęcie: pixabay.com

Często mówi się i pisze o rozwodach. Zazwyczaj temat ten przedstawiany jest w klimacie skandalu, zdrady, nowego związku. Postaram się przedstawić Państwu ten temat z nieco innej perspektywy. Spójrzmy na rozwody na wesoło. Proszę wierzyć takie scenariusze pisze samo życie.

Poniższe ciekawostki zebrane są z Internetu i przyznam szczerze niektóre powody rozwodów są zdumiewające!

zdjęcie: pixabay.com

➡ W Stuttgarcie po 7 latach rozpadło się małżeństwo, ponieważ żona jadąc z mężem samochodem musiała się chować, gdy któraś z jego przyjaciółek przejeżdżała obok.

➡ Na Tajwanie, z żoną rozwiódł się pewien 38 latek, a jako powód podał to, że żona była zbyt nieśmiała by skonsumować małżeństwo. Po roku czekania na żonę, mąż postanowił dać sobie spokój. Małżeństwo było aranżowane przez swatkę i panna młoda w kontrakcie miała zapisane, że seks uprawiać będzie jedynie wtedy, kiedy będzie chodziło o prokreację.

➡ W rzeszowskim sądzie jako przyczynę rozwodu mąż podał „zbyt duży nacisk żony na chodzenie do kościoła oraz zmuszanie do słuchania Radia Maryja”. Nieszczęśliwy małżonek zmuszany był przez żonę do chodzenia z nią do kościoła 3 razy dziennie, a w domu słuchania Radia Maryja. Jeśli nie chciał – karany był brakiem posiłku lub brakiem seksu. Z wiadomych względów związek nie przetrwał.

➡ Kiedy po 10 latach małżeństwa, pewien Chińczyk dowiedział się, że żona okłamała go w kwestii swojego wieku (w rzeczywistości była 6 lat starsza niż utrzymywała), mąż zażądał rozwodu.

➡ To prawdopodobnie najbardziej dziwaczna sytuacja. Otóż mąż, aby sprawić żonie więcej przyjemności udał się na operację i sztucznie wydłużył sobie przyrodzenie za pomocą protezy (operacje takie przeprowadzane są w Rosji). Niestety, podczas upojnej nocy, proteza się złamała, pozostawiając partnerkę w stanie osłupienia (a do tego z fragmentem obcego ciała w intymnym miejscu). Wprawdzie mąż zapewniał żonę, że chętnie podda się operacji powtórnie, ale żona nie była już skłonna patrzeć na męża jak na mężczyznę.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Rozwód- dlaczego się rozwodzimy?

➡ W Monachium mąż wystawiał żonie codziennie oceny: jak dobre było jedzenie, jak czyste mieszkanie, jak podniecający seks, jak przygotowane ubranie. Pod koniec tygodnia robił bilans – przy przeważających złych notach dostawała mniej pieniędzy na utrzymanie domu. Rozwód nastąpił po 2 latach.

➡ Podczas nocy poślubnej pewien Pan Młody nie robił nic, tylko przez 5 godzin oglądał brutalny film na video. Panna młoda nie czekała długo, wzięła nogi za pas i jeszcze tej samej nocy spotkała nowego mężczyznę swojego życia.

➡ Pewien Norymberczyk nie pozostawiał nic przypadkowi: Seks – tak stało w intercyzie – miał odbywać się trzy razy w tygodniu. W określonych dniach żona miała „przejmować inicjatywę” i to w określonym przez męża kolorze bielizny. Żona nie wytrzymała po 2 latach.

➡ Rencista z Oklahomy był tak skąpy, że nie pozwolił żonie kupić sztucznej szczęki, bo może przecież korzystać z jego sztucznych zębów. Rozwód po 50 latach!

➡ Amerykanin z Vermont nauczył papugę następującej pobudki: „Wstawać, ku***, wstawać”. Po 3 latach żona się wyprowadziła.

Do powyższych ciekawostek proszę podejść na wesoło. Rozwód nie jest niczym przyjemnym, co nie zmienia faktu, że czytając powyższe durnoty, dojść można do wniosku, że czasami ze ślubem warto trochę poczekać.

Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie zaglądaj do f7city.pl