Spędź noc w szklanym Igloo patrząc na zorzę polarną

0
847

Usytuowany nad brzegiem jeziora Ranuanjärvi w Finlandii, Arctic Fox Igloos gwarantuje wiele pięknych widoków i niezapomniane przeżycia.

Igloo oferują idealne warunki do obserwacji i podziwiania północnego nieba i jego zjawisk.

Pokoje mieszczą się w szklanej kopule z aneksem kuchennym i podwójnym łóżkiem.

Każde Igloo znajduje się nad brzegiem jeziora Ranuanjärvi i codziennie można podziwiać arktyczny krajobraz, a jego odległe położenie czyni z niego doskonałą lokalizację do oglądania zorzy polarnej.

W drewnianej skrzyni mieści się łazienka i prywatna sauna. Chociaż widoki są surrealistyczne, jest wiele więcej do roboty niż patrzenie w śnieżną otchłań.

Obiekt oferuje szereg arktycznych safari, w których goście mogą odkrywać pustynię na skuterach śnieżnych, na sankach ciągniętych przez husky lub renifery. W cieplejszych miesiącach można wybrać się na wycieczkę fatbike po lasach Ranua, spotkać się z lokalnymi niedźwiedziami polarnymi lub popłynąć kajakiem po jeziorze. Możesz też spędzić noc na wędkowaniu, ponieważ słońce nigdy tu nie zachodzi.

Położony nad brzegiem jeziora Ranuanjärvi, z dala od niepokojących zanieczyszczeń świetlnych w mieście, w głębi pokrytych śniegiem lasów fińskiej Laponii, znajdują się luksusowe Arctic Fox Igloos.

Więcej informacji: arcticfoxigloos.com

Czytaj: Stare gałęzie drzew sfotografowane w niesamowitej porannej mgle

Szklane, przypominające kopułę Igloo oferuje widok na daleko sięgające otwarte jezioro i północne niebo, gdzie zwykle pojawiają się zorze polarne.

Tutaj możesz oglądać niesamowitą zorzę polarną leżąc wygodnie w łóżku.

Czytaj: 13 NAJBARDZIEJ NIEZWYKŁYCH OBIEKTÓW HOTELOWYCH