Śpisz z kotem w łóżku? Musisz o tym wiedzieć!

0
798
Zdjęcie: pixabay.com

Spanie z kotem w łóżku to bardzo częsty rytuał w domu, w którym jest kot. Szacuje się, że ponad 60% właścicieli psów i kotów śpi ze swoimi pupilami w jednym łóżku. Czy wychodzi nam to na dobre? Okazuje się, że tak! Sprawdź poniżej dlaczego.

Kot potrafi wyczuć, że dana osoba jest chora. Koty mają bardzo silne pole elektromagnetyczne. Gdy kot dotyka człowieka, jego fale elektromagnetyczne neutralizują fale, które emituje człowiek.

Lekarze zgodnie twierdzą, że w rodzinach, w których zwierzęta są mile widziane, zwłaszcza koty, choroby występują rzadziej. A jeśli już ktoś zachoruje, to dzięki zwierzakom, szybciej zdrowieje.

Następnym razem nie odpychaj od siebie psa lub kota, jeśli się łasi do jakiejś części Twojego ciała. Czekaj, aż zwierzak sam odejdzie.

Kot zawsze próbuje dotknąć u Ciebie tę część ciała, w której znajduje się chory narząd.

Możesz się z tego śmiać i w to nie wierzyć, ale bioenergetycy uważają, że koty mają bardzo dobrze rozwiniętą zdolność odbierania ludzkiej aury i pochłaniania złej energii.

Co koty potrafią leczyć?

zdjęcie: videoblocks

1⃣ Psychika i nerwy

Koty bardzo dobrze potrafią zredukować niepokój. Budzą w człowieku poczucie pewności, pozytywne spojrzenie na wszystko.

2⃣ Serce

Koty są fantastycznymi kardiologami. Osoby cierpiące na nadciśnienie, które doznały urazu serca lub udaru mózgu powinny trzymać kota na rękach jak najczęściej.

Świadomość, że kot jest obecny w domu stabilizuje ciśnienie krwi u osób z dystonią neurowegetatywną. Dodatkowo, jeśli jesteś właścicielem kota to ryzyko zawału serca zmniejsza się u Ciebie o 30-40%.

3⃣ Pamięć

Największa ilość punktów aktywujących pamięć znajduje się w środku dłoni. Na Wschodzie używa się specjalnych kulek, aby stymulować tę część mózgu. Ty, zamiast kulek możesz głaskać codziennie psa lub kota. Poprawi to Twoją pamięć.

4⃣ Odporność i kości

Naukowcy zauważyli, że koty pomagają szybko obniżyć temperaturę, jeśli się przeziębiłeś lub masz grypę. Obecność kotów w trakcie choroby zmniejsza ból i wzmacnia kości. Człowiek szybciej dochodzi do siebie i szybciej jest zdrów.

Co dobrego kot potrafi dać człowiekowi?

zdjęcie: pixabay.com


➡ Koty są świetnymi specjalistami w dziedzinie choroby zwyrodnieniowej stawów, osteopatii.

➡ Koty bardzo dobrze leczą choroby układu nerwowego i narządów wewnętrznych.

➡ Koty długowłose są najlepszymi neurologami. Pomagają wyjść z depresji, zmniejszają drażliwość, normalizują sen.

➡ Koty o średniej sierści są najlepszymi kardiologami.

➡ Krótkowłose koty leczą zaburzenia żołądka, wątroby, nerek.

➡ Koty syjamskie pomagają szybciej wyzdrowieć w przypadku przeziębienia. Dodatkowo świetnie zapobiegają grypie. Koty syjamskie przez swoją obecność w domu niszczą zarazki, które mogą powodować grypę.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Właściciele psów są szczęśliwsi, a kotów mądrzejsi

Kolor kota także ma znaczenie:

zdjęcie: thesprucepets.com

Czarne koty – przyjęło się, że czarny kot przynosi do domu pecha. Nie jest to oczywiście prawda. Czarne koty potrafią pochłonąć bardzo dużo złej, ciężkiej energii.

Dzięki temu gospodarz zostaje odciążony od nadmiaru negatywnej energii. Czarne koty dodatkowo pomagają normalizować krążenie krwi, metabolizm, a nawet potrafią przyspieszyć resorpcję krwiaka wewnętrznego. Dzięki temu zapobiegają zawałowi serca, udarowi, nadciśnieniu, zapaleniu żołądka i osteopatii.

Źródło: lifter.com

Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Jesteś z innego miasta? Koniecznie zaglądaj do f7city.pl