Sposób trzymania kierownicy zdradza wiele na Twój temat

0
352

Większość kierowców, szczególnie tych doświadczonych, prowadzi auto odruchowo, nie zwracając uwagi na ułożenie dłoni na kierownicy. A co ciekawe ten niepozorny gest może wyjawić mnóstwo sekretów na temat czyjejś osobowości!

Oto różne konfiguracje trzymania kierownicy. Znajdź tę, która najbardziej przypomina Twój styl prowadzenia, i dowiedź się, co to właściwie oznacza!

1. Minimalista

Próbujesz żyć najprościej, jak się da. Wolisz mieć garstkę bliskich przyjaciół niż mnóstwo znajomych. Ale to wcale nie oznacza, że jesteś nudny! Ludzie doceniają Cię za wyjątkowy styl i bezproblemowe podejście do życia.

2. Logicznie myślący

Jesteś bardzo rozsądną i racjonalną osobą. Twoja rodzina ceni Cię za niezawodność i umiejętność podejmowania właściwych decyzji. Miewasz wahania nastrojów, ale starasz się panować również nad tą cechą.

3. Rozjemca

Nie znosisz konfliktów. Jeśli zdarzy ci się podnieść głos, to tylko w bardzo wyjątkowej sytuacji. Wrogość między ludźmi napawa Cię niechęcią. Potrafisz wykorzystać swoje zdolności mediacyjne do rozwiązywania problemów.

4. Perfekcjonista

Układasz ręce na kierownicy tak, jak uczono w szkole jazdy, ponieważ wszystko musi być wykonane we właściwy sposób. To w zasadzie Twoje motto życiowe. Dzięki takiej postawie życiowej odnosisz sukcesy, a ludzie wokół chcą być tacy, jak Ty.

5. Panikarz

Często dręczy Cię niepokój. Sprawdzasz wykonaną przez siebie pracę 2-3 razy, żeby upewnić się, że wszystko zrobiłeś poprawnie. Bliscy zawsze próbują Cię uspokoić, ponieważ doskonale wiedzą, jak wspaniałą osobą jesteś w głębi duszy.

6. Miłośnik przygód

Jesteś żądny naprawdę mocnych wrażeń. Skakanie ze spadochronem, jazda terenowa, pływanie z rekinami – to coś w sam raz dla Ciebie! Być może bliscy nie podzielają Twoich zamiłowań, ale z pewnością je szanują.

Czytaj: Tak wyglądają szczęśliwe psy podczas jazdy samochodem

7. Szef

Jesteś urodzonym liderem, który z łatwością przejmuje dowodzenie. Ludzie widzą w Tobie mentora, a Twoja pewność budzi w nich zaufanie. W pracy wciąż dostajesz pochwały za swoje niezwykłe zdolności przywódcze.

8. Głowa rodziny

Ludzie Cię kochają, ponieważ od razu dostrzegają Twoją dobroć i troskę. Uszczęśliwiają Cię sukcesy bliskich, a kiedy komuś zdarzy się porażka, zawsze go wspierasz. Nie przepadasz za liderowaniem. Inni całe życie walczą i próbują coś zmienić, a Ty po prostu się relaksujesz i doceniasz to, co masz.

Czytaj: Jak przygotować samochód do wiosny? Mamy dla Was kilka cennych porad.

9. Fajny koleś

Jesteś uosobieniem luzu i w każdej sytuacji zachowujesz spokój. Żyjesz tak, jakbyś zawsze miał wakacje. I nie masz zamiaru niczego zmieniać. Bliscy zwracają się do Ciebie, gdy potrzebują prawdziwego odprężenia.

10. Człowiek ambitny

Jesteś bardzo zajętą osobą i nie masz czasu dla ludzi, którzy stoją ci na drodze. Bliscy podziwiają Twoje zdecydowanie i ambitną naturę. Wiedzą, że w poważnych sprawach mogą zawsze na Ciebie liczyć.

Źródło

johannesfloe.com – Art to remember