Sposób, w jaki krzyżujesz palce, pokazuje, jakim jesteś człowiekiem

0
418
Krzyżowanie palców może wiele o Tobie powiedzieć.

Eksperci od języka ciała uważają, że sposób, w jaki krzyżujesz palce obu dłoni, wiele mówi o osobie, którą jesteś.

Ten wniosek jest oparty na badaniach przeprowadzonych przez laureata Nagrody Nobla Rogera Wolcott Sperry. Jego badania dowiodły, że mózg jest podzielony na dwie części – lewą i prawą – a zachowanie człowieka może zależeć od tego, która część jest bardziej aktywna.

Spróbowaliśmy rozwikłać to tajemnicze połączenie, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć siebie.

1.Lewy kciuk na górze

Zilustrowane przez Annę Syrovatkinę dla Bright Side

Jeśli w ten sposób trzymasz palce, gdy je krzyżujesz, prawdopodobnie jesteś osobą praktyczną. Jesteś kimś, kto nigdy nie podejmuje decyzji pod wpływem emocji. Zanim dochodzisz do wniosku, rozważasz zalety i wady. Bardzo trudno Cię też oszukać. Masz wrodzoną zdolność wykrywania kłamstw innych ludzi.

Z tych powodów jesteś wysoko ceniony przez znajomych i członków rodziny, którzy często przychodzą do Ciebie po radę. I bardzo często radzisz mądrze. Ale to wszystko nie oznacza, że jesteś poważną osobą. Wręcz przeciwnie, Twój dowcip może rozjaśnić nawet najbardziej ponure miejsca. Twoje dziwaczne poczucie humoru sprawia, że przyciągasz ludzi na spotkaniach towarzyskich.

Jesteś także romantykiem, który dokładnie wie, jak radzić sobie z zalotami. Wiesz dokładnie, co powiedzieć i kiedy to powiedzieć.

Czytaj: 30 faktów z psychologii, które pomogą Ci lepiej zrozumieć siebie i innych

2. Oba kciuki wyrównane

Zilustrowane przez Annę Syrovatkinę dla Bright Side

Jesteś kimś, kto wierzy, że diabeł tkwi w szczegółach. Jesteś perfekcjonistą i oczekujesz tego samego poziomu poświęcenia i koncentracji również od innych. Przywództwo przychodzi ci naturalnie i zawsze dajesz przykład. Ale to nie znaczy, że nie bierzesz pod uwagę potrzeb i sytuacji innych ludzi.

Zawsze słyszysz opinię innych ludzi i starasz się zrozumieć ich punkt widzenia, zanim podejmiesz decyzję. Twoja szczerość i uczciwość mogą czasami być rozbrajające dla niektórych ludzi, ale są to te same cechy, którymi przyciągasz ludzi wokół siebie.

Również w związkach cenisz szczerość i uczciwość, i nigdy nie unikasz mówienia, co myślisz, ani nie powstrzymujesz od tego ukochanej osoby.

Czytaj: Krakowska pizza w rytmie disco-polo. Wideo lokalu podbija Internet!

3. Prawy kciuk na górze

Zilustrowane przez Annę Syrovatkinę dla Bright Side

Jeśli tak krzyżujesz palce to jesteś osobą o wysokim ilorazie emocjonalnym. Jesteś w stanie zrozumieć, co czuje dana osoba, nawet jeśli próbuje ukryć swoje prawdziwe emocje. Ta wyjątkowa umiejętność ułatwia innym otwarcie się na Ciebie.

Ta umiejętność zapewnia również perspektywę, której inni nie widzą, pomagając myśleć nieszablonowo i umożliwiając podejmowanie właściwych decyzji. Chociaż podejmowanie decyzji po emocjonalnym rozważeniu wszystkich innych aspektów czasami wymaga czasu. Twoja zdolność rozumienia głębokich emocji i zapewniania ciepła przyciąga ludzi do Ciebie.

W związkach rozumiesz niewypowiedziane uczucia swojego partnera. Nigdy nie będziesz mieć problemów z zaspokojeniem wszystkich ich potrzeb emocjonalnych.

Źródło: brightside.me

johannesfloe.com – Art to remember

Szukasz pracy? Koniecznie zajrzyj na pl.jooble.org