Szczęśliwa osoba nie ujawnia całego swojego życia w mediach społecznościowych!

0
451
Zdjęcie: pixabay.com

Ci, którzy są naprawdę szczęśliwi, wiedzą, że najważniejsze jest to, by żyć, a nie by pokazywać wszystkim wokoło, że ma się fajne życie. Szczęśliwe osoby nie czują potrzeby ujawniania wszystkiego w sieciach społecznościowych.

W dobie portali społecznościowych bardzo często w naszej grupie znajomych znajdują się osoby, które nieustannie dzielą się wszystkim, co się u nich dzieje. Od najprostszych do najbardziej złożonych rzeczy, czują potrzebę wyjaśnienia, za pomocą zdjęć i filmów, wszystkich szczegółów każdej części ich dnia.

Czytaj: Robienie selfie oficjalnie uznane za zaburzenie psychiczne

W kontekście wiedzy o życiu codziennym ciekawie jest oglądać tego typu treści, ale gdy zdjęcia pojawiają się codziennie, a nawet i kilka razy dziennie, i na których widzimy codzienną rutynę, zastanawiamy się, czy takim ludziom nie jest szkoda czasu na życie w Internecie.

Ci ludzie zawsze pokazują, że są szczęśliwi, dzielą się każdym szczegółem swojego codziennego życia, jakby wszystko było idealne, jakby nie mieli żadnych wad ani problemów, a ich postawa pokazuje, że odkryli sekret doskonałego życia. Ale czy tak jest naprawdę?

Blue link: https://www.tbgtechco.com

Nie możemy zaprzeczyć, że Instagram i Facebook stały się częścią naszego życia i że publikowanie tam zdjęć z naszego codziennego życia jest normalne, ale czy wszystko, co publikujemy, przedstawia rzeczywistość taką, jaka jest?

Prawdziwym szczęściem nie trzeba się dzielić w każdej chwili w Internecie. Ludzie, którzy uważają się za szczęśliwych, z pewnością są bardziej zainteresowani czerpaniem przyjemności z życia niż przekonaniem otaczających ich osób, że mają wszystko, czego potrzebują.

Potrzeba ujawnienia absolutnie wszystkiego o swoim życiu w sieciach społecznościowych może w rzeczywistości wskazywać na brak zadowolenia i celów w odniesieniu do własnego życia, ponieważ ci, którzy są naprawdę szczęśliwi, nie mają czasu, aby się tak bardzo ujawniać, ponieważ są zajęci, ciesząc się chwilą obecną.

Wiele osób korzysta z mediów społecznościowych, aby ukryć swoje niezadowolenie w życiu, czyniąc życie na pokaz bardziej szczęśliwsze, ponieważ nie ma osoby, która byłaby szczęśliwa przez cały czas.

Prawdziwe szczęście można znaleźć w prawdziwym świecie, poza granicami Internetu, więc nie porównuj swojego życia z doskonałymi zdjęciami celebrytek i gwiazdeczek Internetu, które widzisz w Internecie , ponieważ ich „szczęśliwe” życie nie jest autentyczne.

Skoncentruj się na tworzeniu własnego szczęścia i wiedz, że życie jest znacznie bardziej wyjątkowe niż zwykłe publikowanie zdjęć na Facebooku czy Instagramie.

Czytaj: Restauracja, w której sam zrywasz sobie świeże składniki powstała w ***** gwiazdkowym hotelu na Malediwach

wad

Brak postów do wyświetlenia