Szef nie pozwolił im pracować w krótkich spodenkach. Pracownicy wymyślili zabawne rozwiązanie!

0
829
Dla tych, którzy pracują na zewnątrz upalna pogoda może być trudna do zniesienia. Zdjęcie: newzealandnow.govt.nz

Lato to cudowna pora roku. Całą zimę czekamy z utęsknieniem na pierwsze ciepłe promienie słoneczne, marzymy o długim weekendzie majowym, wakacjach i urlopie.

Z drugiej strony, gdy jest upalne lato, a my musimy chodzić do pracy i nie spędzamy 8 godzin w klimatyzowanym połączeniu, po kilku dniach ma się dość. Pracowanie większej połowy dnia na świeżym powietrzu na pewno nie jest łatwym zadaniem. Dodatkowo jeżeli praca jest fizyczna. Tak zwana praca przy łopacie plus gorąc szybko wykańczają człowieka.

Robotnicy drogowi lub panowie na budowach muszą nosić ciężką, grubą odzież ochronną, obowiązkowe kaski na głowach, kamizelki nie przepuszczające powietrza i zakryte buty ponad kostki.

PRZECZYTAJ TAKŻE: To pewne – urlop przedłuża życie! Potwierdza to 40 lat badań fińskich naukowców

Gdy na zewnątrz temperatura przekracza 30 stopni łatwo sobie wyobrazić, co to znaczy. Człowiek wręcz się rozpływa i marzy tylko o zimnym napoju.

Pracownicy budowlani z Surrey w Wielkiej Brytanii w końcu powiedzieli dość i przyszli do pracy w krótkich spodenkach. Gdy szef to zobaczył od razu zabronił im przychodzić do pracy w takiej odzieży i natychmiast kazał się przebrać. Tłumaczył, że to dla ich bezpieczeństwa.

I powiedział, że jutro nie chce nikogo widzieć w takich spodenkach, tylko z obowiązkowym stroju do pracy.

Następnego dnia po przyjściu do pracy szef z samego rana poszedł sprawdzić, czy pracownicy zastosowali się do jego polecenia i czy nikt się nie wyłamał. Gdy zobaczył ich pracujących, stanął jak wryty.

Można powiedzieć, że zastosowali się do polecenia szefa, ale i tak złamali zakaz. Wyszło im to naprawdę zabawnie. Nieźli z nich spryciarze!

zdjęcie: twitter.com
zdjęcie: twitter.com
zdjęcie: twitter.com
zdjęcie: twitter.com
zdjęcie: twitter.com

Jesteś z Poznania? Koniecznie zerknij do f7poznan.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie zerknij do 
f7krakow.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie zerknij do 
f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie zerknij di 
f7warszawa.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie zerknij do 
f7lodz.pl
Jesteś z innego miasta? Koniecznie zerknij do 
f7city.pl